Auto w serwisie samochodowym

Na kupno samochodu namówiła mnie żona, ponieważ uznawała, że to bardzo wygodny środek transportu a ona nie lubiła jeździć komunikacją miejską. Kupiłem jej jakieś małe auto do jazdy po mieście za dość niską cenę. Auto jednak musiałem sprawdzić w serwisie.

Dobrze naprawione auto w serwisie samochodowym

serwis samochodowy w WarszawieKupując samochód nie sprawdzałem go na stacji diagnostycznej, ponieważ uznałem, że nie ma takiej potrzeby. Widziałem co jest do zrobienia i wiedziałem jaki jest koszt takiej naprawy. Zadzwoniłem do faceta, który prowadzi serwis samochodowy w Warszawie i nie raz już o nim słyszałem. Podobno nie było tam drogo, ale za to bardzo solidnie i szybko a przecież właśnie na tym najbardziej mi zależało. Cieszyłem się, ponieważ udało się umówić na czwartek a wiedziałem, że z terminami nie było tak łatwo. W serwisie mieli sprawdzić cały samochód i naprawić wszystko, co było konieczne. Cena dla mnie nie grała roli, ponieważ samochód i tak tanio kupiłem a bezpieczeństwo mojej żony było dla mnie najważniejsze. W domu od razu jej powiedziałem, że serwis samochodowy w Warszawie naprawi jej samochód i niebawem będzie mogła nim jeździć do pracy. Marysia była szczęśliwa i cierpliwie czekała. Kiedy zadzwonili do mnie z serwisu to po samochód pojechaliśmy razem. Mechanik szczegółowo wyjaśnił nam co było naprawiane i dał nam szczegółowy rachunek. Ostateczna kwota do zapłaty nie była wcale taka wysoka i cieszyłem się. W przyszłości na pewno zawsze będę korzystał z tego właśnie serwisu samochodowego.

Żona codziennie jeździła do pracy i w końcu była zadowolona. Komfort był o wiele lepszy a i jeszcze na dodatek zaoszczędziła sporo czasu na dojazdy. W domu była teraz szybciej niż ja i zawsze zdążyła przygotować dla nas obiad. Wszystkim to wyszło na dobre.