Będe sprzedawać zabawki dla dzieci

Otworzyłam sklep z zabawkami. Długo byłam bezrobotna. Urząd pracy zaproponował mi kurs jak powinno się zarządzać firmą. Okazało się, że mogę liczyć także na dofinansowanie z urzędu pracy. Zdecydowałam się przygotowywacz biznes plan. Osoba, która miała z nami szkolenie stwierdziła, ze dawno nie czytała tak dobrego biznes planu.

Otwieram sklep z lalkami innymi zabawkami

Bez problemu dostałam dofinansowanie. Dofinansowanie spokojnie starczyło na wynajem lokalu i zrobienie remontu a także zna zamówienie bardzo dobrych jakościowo zabawek. Zdecydowałam się na same najlepsze zabawki, żeby mieć pewność że będą długo służyły dzieciom. wiele zabawek nie posiada certyfikatów a to jest dla mnie najważniejsze. Nie mam dzieci ale sporo czytałam o prowadzeniu takiego biznesu. Jak idę do kogoś kto ma dziecko to zazwyczaj kupuje jakiś drobiazg i zawsze staram się wybierać towary, które spełniają najwyższe standardy. Udało mi się podpisać dobre umowy z różnymi producentami. Lalki annabell a także place zabaw Little Tikes będą na pewno chętnie wybierane przez rodziców. Rodzice decydują się na drogie zabawki sprawdzonych firm ponieważ maja pewność, że materiały które zostały wykorzystane w trakcie produkcji są bezpieczne dla ich dzieci. Kurier doręczył mi wszystkie towary, które zamawiałam. wszystkie zabawki obejrzałam. Zdecydowałam gdzie poszczególne rzeczy mają się znajdować. jestem zadowolona z zamówienia, które otrzymałam. Na pewno będę chciała kontynuować z nimi współpracę.

Miałam sporo klientów w pierwszym tygodniu. Rodzice chwalą mój sklep. Twierdzą, że nie wiele jest w dzisiejszych czasach sklepów, w których można kupić dobre jakościowo towary w tak przystępnych cenach. Klienci zapewniają mnie, że chętnie będę mnie odwiedzać i robić u mnie w sklepie zakupy.

Sprawdź krasnal.sklep.pl ofertę