Brat pracuje jako inspektor powłok malarskich

inspektor powłok malarskich

Brat wyjechał za granicę. Widzimy się na uroczystościach lub świętach. Brat miał szczęście. W kraju nie mógł znaleźć pracy. Kolega zaproponował mu mieszkanie za granicą i twierdził, że z kwalifikacjami, które brat posiada to bez problemu w mieście którym mieszka znajdzie zatrudnienie.

Inspektor powłok malarskich – czy to trudna praca?

inspektor powłok malarskichNa początku brat się długo wahał ale ostatecznie przyjął propozycję. Postanowił spróbować, żeby nigdy sobie nie powiedzieć że nic w tym kierunku nie zrobił. Jak się okazało po dwóch tygodniach znalazł prace przy produkcji konstrukcji stalowych na początku zaczął od najniższego stanowiska. Jego kierownik bardzo chwalił zaangażowanie i motywację brat zawsze był gotowy zostać na nadgodzinach. Często przychodził także na nocne zmiany. Malowanie antykorozyjne o było jego pierwsze zajęcie. Malowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych to bardzo ważna czynność. Brat miał szkolenie z  zabezpieczenia konstrukcji stalowych żeby wiedział jak prawidłowo wykonywać swoją pracę. Język niemiecki bart znał na poziomie podstawowym ale w firmie było wielu rodaków więc jeśli tylko czegoś nie rozumiał pracownicy mu pomagali. Inspekcja techniczna powłok malarskich która była odpowiedzialna za sprawdzanie towarów wykonywanych przez pracowników doceniła poświęcenie mojego brata i wzięli go do swojego działu. Musiał się wiele uczyć. Po trzech latach dostał kolejny awans. Obecnie pracuje jako inspektor powłok malarskich i radzi sobie bardzo dobrze. Mówi płynnie już po niemiecku. W tym języku także pisze i czyta. Poza tym zarabia bardzo dużo pieniędzy.

Za granicą kupił nawet dom i namawia mnie do wyjazdu. Nie znam języka i nie jestem pewna czy mam w sobie tyle motywacji co mój brat. Postanowiłam pojechać do niego na wakacje i zobaczę czy mi się tam w ogólne spodoba.

Więcej w temacie można znaleźć na: www.blueflamesteel.com