Budowa nowego domu

ogrodzenia

W tym roku postanowiliśmy z mężem wybudować nasz nowy wymarzony dom. Akurat mąż dostał nową pracę na Śląsku. A, że Śląsk to rodzinne strony mojego taty bardzo się z tego ucieszyłam. Zwłaszcza, że nawet mam tam odziedziczoną działkę. Kiedy chcieliśmy wdrożyć nasz pomysł w życie było między nami wiele rozmów.

Ogrodzenia panelowe są najlepsze

ogrodzeniaTrzeba było przede wszystkim wybrać projekt nowego domu. Jak już projekt domu był wybrany, zaczęliśmy szukać dobrej i odpowiedzialnej ekipy budowlanej. Spełniło się też marzenie mojego męża i wkopał łopata pierwszą dziurę pod fundamenty. Robota ruszyła pełną parą. Na czas budowy zamieszkaliśmy w mieszkaniu wynajętym przez firmę mojego męża. Kiedy dom miał już postanowiony dach trzeba było pomyśleć o jego ogrodzeniu. Zastanawialiśmy jakie ma być ogrodzenie. Ktoś nam najpierw polecił, że najlepsze to ogrodzenia betonowe. Jednak mnie one osobiście się nie podobają z racji tego, że miałam bym wrażenie, że mieszkam w jakimś domu, do którego nikt nie ma dostępu. Postawiliśmy w końcu na ogrodzenie panelowe. Oboje z mężem stwierdziliśmy, że ogrodzenia panelowe są najlepsze. Jest ich ogromny wybór i zawsze można zamówić takie jakie my byśmy chcieli. Do tego dochodzi podmurówka betonowa. Po pół roku dom w stanie surowym zamkniętym był już gotowy. Również ogrodzenie panelowe było postawione. Mogliśmy teraz zacząć urządzać nasz dom wewnątrz. Zaczęła się bieganina po sklepach z płytkami, panelami, farbami i tapetami. Jak już było wszystko gotowe mogliśmy zacząć wstawiać meble. Oczywiście zanim zostały wstawione trzeba było je wybierać i szukać w jak najlepszych dla nas cenach. Po około kolejnych trzech miesiącach mogliśmy się wprowadzić do naszego wymarzonego domu. Jednak dalej nie dawał mi spokoju ogród. Chciałam żeby było w nim pięknie. Dlatego też postanowiłam wynająć firmę, która zajmuje się urządzaniem ogrodów.

Jak już ogród był zrobiony stwierdziłam, że ogrodzenie panelowe było strzałem w dziesiątkę. Również podmurówka betonowa pasowała idealnie. Teraz tylko pozostało dbanie o nasze nowe gniazdko.

Więcej w temacie ogrodzeń można znaleźć na http://ogrodzenia-elpaso.pl