Bursztyny moją miłością

Każda kobieta lubi błyskotki. Jednak mnie nie interesowało złoto, platyna, czy srebro. Uwielbiałam dodatki do ubioru z kamieni bursztynów. Do tego stopnia, że wybierałam się nad morze, specjalnie po to, aby dostać w sklepiku coś nowego. Bo w innych miejscach w kraju, ceny są o wiele wyższe niż na miejscu.

Wymarzone serduszko z bursztynu

bursztyn bałtycki cenaKorzystając z wolnego w pracy, i braku zajęć na uniwersytecie, postanowiłam wybrać się nad morze. Pogoda była piękna, aż szkoda było nie skorzystać. Przy okazji miałam w planach oczywiście nowy zakup. Był to bursztyn bałtycki cena mogła być nawet wysoka, ale wiedziałam, że coś muszę sobie koniecznie kupić. Moje wszystkie błyskotki nosiłam na co dzień cały czas, i trzeba mi było czegoś nowego. Więc wybrałam się na jarmark. Och, ile tam było piękności. Trzeba też uważać, bo jeśli ktoś ma jakoś wyjątkowo tanio bursztyny, to może się okazać, że nie są prawdziwe. Czasami oszukują i dają jakieś imitacje z tworzywa sztucznego. Trafiłam do kolejnego straganu i znalazłam coś, co spowodowało u mnie zachwyt taki, że nie mogłam się powstrzymać. Był to wspaniały wisiorek bursztynowy, w kształcie serca. Wyglądał przepięknie, i byłaby to oryginalna ozdoba na mojej szyi. Dodatkowo, zatopione w niej były jakieś drobiazgi, mech, czy coś podobnego, co na daną chwilę ciężko mi było zidentyfikować. Może jakiś malutki kwiatek? Z tego co widziałam, było to tam jedyne tak piękne serduszko. Nie zastanawiałam się długo i od razu je kupiłam. Będę miała teraz coś tak niecodziennego, że chyba się z tym nie rozstanę.

Uwielbiam mój nowy bursztynowy wisior. Każdego dnia mi towarzyszy. Może dlatego nie jestem już zdenerwowana, bo bursztyny działają uspokajająco. Najwspanialszy wisiorek na świecie teraz mam. Moje serduszko jest przepiękne.