Córka zaprasza dzieci na urodziny

Moja córka miała niedawno urodziny. Do tej pory wszystkie jej urodziny odbywały się po prostu w domu i przychodzili na nie tylko członkowie rodziny. Jednak w tym roku córka chciała zaprosić na tę uroczystość także znajomych z przedszkola.

Zorganizowane urodziny na sali zabaw

organizacja urodzin dla dzieci bydgoszczOna sama uczestniczyła już w tego typu imprezach i żadna z nich nie odbywała się w domu. Zresztą nie mamy tak dużego mieszkania żeby taką uroczystość urządzić właśnie tam. Sprawdziłam w internecie jak wygląda organizacja urodzin dla dzieci bydgoszcz i okazało się, ze na szczęście jest wiele możliwości. Zadzwoniłam do takiej jednej firmy i pani spytała się mnie ile osób by miało być na tej imprezie. W sumie to tylko kilkoro dzieci i dorośli. Także pani powiedziała, ze opcji jest wiele. Można takie urodziny zorganizować na sali zabaw co jest teraz niezwykle popularne. W ten sposób dzieci wspaniale się bawią. są też animatorzy, którzy przeprowadzają różnego rodzaju konkursy dla dzieci. Jest oczywiście też tort oraz inne słodkie przekąski. Dla dorosłych jest kawa lub herbata oraz słodki poczęstunek. Mi ta opcja bardzo się spodobała bo przynajmniej raz nie będę miała żadnego problemu z tym co przygotować. A w ten sposób co najważniejsze dzieci wybawią się tyle ile będą chciały. Spytałam się też jaka byłaby cena za takie przyjęcie. Okazało się, ze wcale nie jest to duży koszt. Wręcz wydaje mi się, że pewnie więcej bym wydała gdybym wszystkich zaprosiła do domu.

Gdy powiedziałam o tej córce to była zachwycona. Także zarezerwowaliśmy termin i córka wręczyła znajomym zaproszenia na urodziny. Ja trochę się denerwowałam jak to wszystko wyjdzie. Jednak okazała się, że całkowicie bezpodstawnie. Dzieci bawiły się wspaniale a dorośli miło spędzili czas na tej uroczystości.