Czy kostka z granitu w kolorze szarym będzie odpowiednia?

W ostatnim czasie zakończyliśmy budowę domu, w środku już mamy wszystko urządzone, tak jak sobie wymarzyliśmy, a ponieważ idzie wiosna zastanawiamy a właściwie planujemy w jaki sposób zagospodarować teren przed domem, ogród i taras. Jesteśmy na etapie wyboru materiał na taras no i zaczynamy zagłębiać tematy ogrodnicze, żeby wybrać ładne ale nie za bardzo wymagające rośliny.

Szare kostki z granitu na taras

szara kostka granitowaBardzo spodobała mi się szara kostka granitowa i bardzo namawiam męża aby właśnie z takiego materiału został wykonany nasz taras, no jeśli zdecydujemy się na kostkę granitową to wydaje mi się, że chodniki i podjazd również należało by wykonać z takiego samego materiału. Obejrzeliśmy już wiele kostek granitowych i chyba najbardziej podoba nam się kolor szary w dodatku wydaję się nam, że kolor ten będzie dość łatwy w utrzymaniu, nie będzie na nim widać każdego małego brudu czy na przykład piasku, który spada z opon na podjeździe. Dodatkowo w jednym z marketów budowlanych znalazłam piękne szare donice które idealnie pasowały by do szarej kostki granitowej na tarsie oraz przy wejściu do domu, uważam, że efekt byłby powalający, pozostało mi tylko przekonać męża, któremu trochę bardziej przypadła do gustu deska kompozytowa, do której ja zupełnie nie jestem przekonana a nawet powiem, że mi się po prostu nie podoba, a trzeba jeszcze wspomnieć, że kostka granitowa jest bardziej trwała i wytrzymała co jest jej kolejnym bardzo dużym atutem.

Podsumowując wiadomo jak to kobieta postawiłam na swoim i udało mi się przekonać męża do szarej kostki granitowej, początkowo nie był zbyt zadowolony ale jak tylko zobaczył efekt końcowy zmienił zdanie, wszystko wyszło przepięknie i jesteśmy bardzo zadowoleni, a kawa na naszym nowym tarasie z pięknymi donicami smakuje wybornie.