Czy kosze metalowe są dobre?

kosze metalowe

Witajcie. Mam na imię Cezary i właśnie otwieram własną działalność gospodarczą. Wynająłem już biuro w ścisłym centrum miasta i mam bardzo nietypowy powód do rozważań. Konkretnie chodzi mi o gospodarkę odpadami.

Kosze metalowe – dobre rozwiązanie?

 kosze metaloweZastanawiam się, czy solidne kosze wykonane z metalu to dobre rozwiązanie. Tutaj chodzi mi o kosze, które będą głównymi zbiornikami śmieci. Słyszałem różne opinie od osób, które wynajmują biuro w tej samej lokalizacji. Osoba, która wynajmuje nam powierzchnie wymaga tego, aby samemu wybrać kosz. Nie ma jednego zsypu, ponieważ często było tak, że jedna firma zapychała cały, przez co inni nie mieli gdzie tego wrzucić, dlatego wybrano takie rozwiązania. Myślałem także nad wielkim plastikowym kontenerem, jednak po namyśle stwierdziłem, że i jego cena jest dość wysoka, a także nie będę w stanie wyprodukować tyle śmieci, aby go zapełnić. Czy może lepiej jest wziąć zestaw plastikowych koszy do segregacji odpadów niż jeden metalowy? Jak to wygląda w waszych przedsiębiorstwach i jakie macie doświadczenia? Poza tym mam jeszcze jeden powód do rozmyślań na temat koszy. Jako, że moje biuro mieści się w centrum miasta a ja dopiero rozpoczynam swoją działalność chciałbym aby wokół posesji było czysto. Czy mogę postawić kosze uliczne przy wejściu?

Wierzę w to, że jeżeli dam ludziom możliwość odkładania śmieci w odpowiednim miejscu zrobią to. Podobnie pojemniki na psie odchody. Przykre, śmierdzące niespodzianki nie są mile widziane, szczególnie w momencie gdy przychodzi do Ciebie klient lub kontrahent na rozmowę.