Decyduję się na kupno jednodniowych szkieł kontaktowych

 

Od dziecka muszę nosić okulary, ponieważ mam cały czas wadę wzroku. Nie przeszkadzają mi okulary, ale po szkole średniej chciałam zmienić coś w swoim wyglądzie i postanowiłam zainwestować w szkła kontaktowe, które są bardzo modne.

Dzięki jednodniowym szkłom kontaktowym widzę bardzo dobrze

jednodniowe szkła kontaktoweMoja decyzja była bardzo przemyślana, ponieważ już raz miałam założone takie jednodniowe szkła kontaktowe i byłam z nich zadowolona. Teraz jednak to miałam zamiar kupić coś innego. W internecie widziałam, że można mieć kolorowe jednodniowe szkła kontaktowe i dzięki temu można mieć każdy kolor oczu. Zawsze marzyłam o tym, żeby mieć zielone oczy i postanowiłam, że właśnie takie soczewki sobie sprawę. Najlepsze jak dla mnie są jednodniowe szkła kontaktowe, ponieważ po zużyciu wystarczy je wyrzucić i nie potrzebuję dodatkowych akcesoriów takich jak płyn czy nawet pojemnik. W sklepie, gdzie dostępne są wszystkie rodzaje soczewek powiedziałam ekspedientce co dokładnie mnie interesuje i zaprowadziła mnie do gabloty, gdzie znajdowały się kolorowe jednodniowe szkła kontaktowe. Wybór był tak ogromny, że jakbym chciała, to mogłabym mieć nawet czerwone oczy! Jak będzie jakaś impreza to na pewno sobie takie szkła sprawie. Póki co skupię się na takich, które są zielone. Wybrałam soczewki, które w mojej ocenie miały najładniejszy odcień zieleni i poszłam do kasy zapłacić. Przy zakupie jednego opakowania mogę drugie zakupić za jedną złotówkę. Wybrałam od razu dwa opakowania, bo na pewno je zużyję w niedługim czasie.

W szkole wszystkim moje soczewki się bardzo spodobały i powtarzają cały czas, że mam bardzo ładny kolor oczu. Ja w tych soczewkach jednodniowych czuję się świetnie i nie zamierzam już wracać do okularów, bo to jest wygodniejsze rozwiązanie.