Depilacja laserowa – nowoczesne i wygodne rozwiązanie

Wiele kobiet chciałaby wyglądać na co dzień pięknie i idealnie, jak z okładki magazynu, ale tempo życia i nadmiar obowiązków sprawiają, że trudno jest znaleźć chwilę dla siebie i by zadbać o urodę. Na szczęście z pomocą przychodzą salony kosmetyczne, oferujące rozwiązania, które pozwalają kobietom oszczędzić sporo czasu.

Znakomity sposób na depilację

depilacja laserowa łódźWśród oferty salonów kosmetycznych można znaleźć takie rzeczy jak manicure hybrydowy, makijaż permanentny czy depilacja laserowa. Każda z nich daje dość trwały efekt, który pozwala na zaoszczędzenie wielu godzin na malowanie paznokci, makijaż i depilację, a do tego sprawia, że kobiety czują się piękniejsze. Najtrwalszym z tych zabiegów jest depilacja laserowa, która pozwala trwale pozbyć się zbędnego owłosienia z różnych części ciała: pach, nóg, bikini czy nawet irytującego wąsika, z którym boryka się wiele pań. Ze względu na cykl rozwoju włosa, konieczne jest powtarzanie zabiegów depilacji co kilka tygodni, ale już po pierwszym widać sporą utratę włosków. Niestety depilacja laserowa nie jest rozwiązaniem dla każdego, ponieważ najlepiej sprawdza się u osób o jasnej skórze i ciemnym owłosieniu. Zwykle wykonuje się cztery do sześciu takich zabiegów, potem depilacja laserowa łódź powinna być powtarzana raz do roku, w celu utrwalenia efektu i pozbycia się ewentualnych nowych włosków. Przed zabiegiem należy zwrócić uwagę na zalecenia kosmetyczki dotyczące np. odpowiedniego nawilżenia skóry oraz odstawienia leków fotouczulających czy też retinoidów.

Przy stosowaniu się do zaleceń nie trzeba się martwić o większe podrażnienia po zabiegu. Przez kilka dni skórę należy traktować bardziej delikatnie, jednak kilka dni ostrożności jest tego warte, ponieważ w zamian można się cieszyć idealnie gładką skórą każdego dnia.