Dołączyć do zgranego zespołu

 

Szukałam nowych ofert pracy. Byłam na urlopie macierzyńskim i niestety pracodawca po zakończeniu urlopu nie przedłużył mi umowy. No mówi się trudno, ale chciałam wyjść do ludzi wiec poszukiwałam na szybko nowej pracy. Ofert było dość sporo więc miałam w czym wybierać.

Dołącz do ciekawego zespołu

Dołącz do nasCzytałam sobie wymagania dotyczące ofert w korporacjach. Takie najbardziej mnie interesowały, nie chciałam pracować fizycznie, bo do takiej pracy się nie nadawałam. Miałam problem, żeby podnieść paczkę od kuriera z ciuchami a co dopiero wielkie paczki na magazynach. Korporacja to było coś w czym się czułam najlepiej. Jedna oferta zainteresowała mnie najbardziej. Początek oferty nie był zachęcający, ale nie warto się zrażać od razu. Troszkę niżej pisało już konkretniej, jeśli chodzi o wymagania Dołącz do nas, jeśli posiadasz…” i były wypisane konkretne wymagania. Spełniałam je wszystkie wiec miałam nadzieje ze się odezwą. Wysłałam im swoje cv i czekałam na odpowiedź. Nie musiałam długo czekać już na drugi dzień rano dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną która miała się odbyć online. Trochę się denerwowałam, ale później stwierdziłam, że co będzie to będzie i nie ma się czym przejmować. Ubrałam się odpowiednio i przygotowałam sobie laptopa do przeprowadzenia rozmowy. Moim zdaniem rozmowa się udała i pozostało czekać na decyzję co dalej. Zostałam zaproszona na dzień próbny i później dołączyłam do zespołu jako starszy menager. Byłam zachwycona takim obrotem sprawy, mogłam realizować się jako matka i zawodowo.

Miałam możliwość raz w tygodniu pracować zdalnie z domu wiec pozwalało mi to na spędzanie czasu z dzieckiem. W pozostałe dni zaprowadzałam dziecko do żłobka. Pasował mi ten układ na tyle że nie miałam zamiaru rezygnować z tej pracy i dać z siebie sto a nawet dwieście procent, żeby się w niej sprawdzić.