Dostałem awans na zastępce kierownika i uczę zarządzania magazynem

Dostałem propozycję aby pracować na stanowisku zastępcy kierownika. Magazyn jest nowoczesny. Wiele osób chciałoby dołączyć do ekipy. Zatrudniamy najlepszych specjalistów. Ja pracuję w firmie od trzech lat.

Zarządzanie magazynem jest ważne

zarządzanie magazynemJestem po studiach i udało mi się zapracować na mój awans. Magazyn zajmuje się wysyłką towarów. Na magazynie mamy telewizory i telefony. Nasi przedstawiciele handlowi kontaktują się z klientami. Szukają rynków zbytu a magazynierzy pakują zamówiony przez klientów towar. Ja jako zastępca kierownika będę odpowiedzialny za prawidłową wysyłkę. najlepsze zarządzanie magazynem jest bardzo ważne. Magazynierzy muszą prawidłowo pakować towary. Dokumenty muszą pasować do odpowiednich sprzętów, które zostały przez nich zamówione. Właściciel firmy postanowił zainwestować pieniądze w nowoczesny i przetestowany program magazynowy. Program ten ma nam ułatwić wykonywanie obowiązków na każdym stanowisku od magazyniera a na kierowniku kończąc. System wms jest nowoczesną technologią. Właściciel zamówił system wms od cenionego producenta. System wms był bardzo drogi. Właściciel jednak dostawał informację że koszty poniesione szybko się zwrócą bo wysyłka nie będzie zawierała żadnych błędów. Zarządzanie magazynem to bardzo istotne dla naszej firmy dzięki niej każdy z nas ma pracę. Właściciel dobrze nam płaci. Dba o nas w święta i w wakacje, zawsze dostajemy dofinansowania i paczki. Ja będę odpowiedzialny za szybką naukę pracowników tego programu. Wms program nie jest taki skomplikowany na jaki wygląda. Miałem szkolenie trzydniowe z fachowcem i mam już sporo informacji i notatek na jego temat.

Dla moich współpracowników przygotowałem w skrócie wszystkie informacje które opisałem w zabawny sposób. Mam nadzieję że dzięki temu szybciej go zrozumieją.