Duża paleta z matowymi cieniami do powiek

Moja koleżanka była kosmetyczką i specjalizowała się w makijażu. Właściwie to dzięki niej wiedziałam jak się malować, żeby makijaż wyglądał naturalnie i dodatkowo podkreślał wszystkie atuty urody. W kwestii zakupów kosmetyków często prosiłam ją o radę, bo się znała na wszystkim.

Modny makijaż dzięki palecie cieni matowych 

matowy cień do powiek - paletaSzykowałam się na wielką firmową imprezę i chciałam mieć wyjątkowy makijaż. Moja koleżanka stwierdziła już jakiś czas temu, że najlepiej pasowały mi matowe cienie do powiek, ponieważ miałam tłustą cerę. Nie miałam żadnych cieni w domu i zdecydowałam się kupić jakieś w drogerii. Sprawdziłam najpierw testery i spodobał mi się beżowy matowy cień do powiek – paleta zwierała dwanaście odcieni beżu i postanowiłam ją kupić. Kiedy pokazałam paletę swojej koleżance to od razu pochwaliła mój zakup Uznała, że wybrałam najlepsze cienie, które były trwałe. Na imprezę firmową pomalowałam się sama. Do makijażu powiek użyłam trzech odcieni beżu. Sama się pomalowałam i poszło mi świetnie, bo wyglądałam pięknie. Dowiedziałam się przy okazji też, że beżowe cienie do powiek były bardzo modne w tym sezonie co mi odpowiadało, ponieważ miałam modny makijaż. Kiedy zobaczyły mnie koleżanki z pracy, to były zachwycone moim makijażem. Naturalnie najbardziej podobały im się cienie, których użyłam. Wcześniej nie malowałam powiek cieniem, ale to była wyjątkowa okazja, więc i ja musiałam wyglądać wyjątkowo. Paleta cieni była jednym z moich najlepszych zakupów.

Jeszcze odwiedziłam tę samą drogerię i kupiłam sobie palety z innymi kolorami cieni do powiek. Zaczęłam regularnie używać ceni, bo zawsze chciałam mieć modny makijaż. Dodawał mi on więcej pewności siebie. Kolory cieni zawsze dobierałam do sukienki, którą danego dnia ubierałam.