Fotografia ślubna w plenerze

Mamy już maj. Czyli już niedługo zacznie się sezon na śluby i wesela. Zapewne w naszych Tarnowskich Górach, w naszych pięknych zielonych parkach pojawi się pełno młodych park, które będą miały sesje zdjęciowe.

Fotografia ślubna jest pamiątką

fotografia ślubnaZawsze kiedy w tym okresie jestem z synem i mężem na spacerze lubimy usiąść na ławce i przyglądać się jak fotograf wykonuje zdjęcia nowo poślubionym. Sama ze swojego doświadczenia wiem, że taka sesja ślubna jest ogromnym przeżyciem dla nowożeńców. Sami z mężem kilka lat temu, kiedy braliśmy ślub bardzo przeżywaliśmy to wydarzenie. Fotografia ślubna z tarnowskich gór jest pamiątką zazwyczaj na całe życie. Dzięki niej możemy na stare lata powspominać sobie te nasze pierwsze wspólne chwile i przeżycia. Dzięki fotografii ślubnej możemy pamięcią wracać do naszych ówczesnych przeżyć. Pokazać naszym dzieciom jak ich rodzice wyglądali na swoim ślubie. I jak się od tamtego czasu zmieniliśmy. Czasami chciałabym wrócić do tamtych chwil i raz jeszcze przeżyć chociażby ślub i wesele. I jeszcze raz mieć sesję zdjęciową. A co do samej sesji to chciałabym, w niedługim czasie zrobić rodzinną sesję zdjęciową. Mój mąż jeszcze o tym nie wie, ale wiem że się zgodzi kiedy kupię odpowiedni pakiet. A najbardziej z naszej sesji będzie się chyba cieszył mój syn. On uwielbia być fotografowany. Zawsze pozuje do zdjęć z rozbrajającymi minami. Po takiej sesji również będziemy mieć rodzinną pamiątkę. Oczywiście już orientowałam się w cenach i chyba wybiorę fotografa, który ma swoje studio dwie ulice od nas.

Nie dość, że jest bardzo blisko, to jeszcze ma najbardziej przystępne ceny. A do tego wszystkiego ma bardzo dobre opinie. Nawet nasi sąsiedzi robili u niego sesję swoich synów i byli bardzo zadowoleni. Mnie również podobają się zdjęcia w jego wykonaniu. Teraz jedynie muszę zarezerwować termin.