Jestem serwisantem obrabiarek cnc

serwis obrabiarek cnc

Jestem Igor. Pracuję w firmie niedaleko mojego miejsca zamieszkania od trzech lat. Bardzo lubię moją prace. Moja ekipa jest świetna. Spotykamy się często poza pracą. W pracy każdy z nasz pracuje na różnych stanowiskach i nie zawsze jest czas żeby porozmawiać poza nasza przerwą, na której zawsze siadamy wszyscy razem.

Serwis obrabiarek cnc prostą czynnością

serwis obrabiarek cncNie ma wówczas znaczenia czy ktoś pracuje na linii produkcyjnej czy przy maszynie. Ja jestem zatrudniony do naprawy maszyn. Serwis cnc musi być przeprowadzany przynajmniej raz w roku żeby ustalić czy maszyna jest sprawna. Jeżeli w trakcie sprawdzania pojawia się jakieś usterki muszę je w miarę możliwości jak najszybciej usunąć. Nasza firma wytwarza maszyn cnc. Sprzedaż maszyn cnc w naszej firmie jest na wysokim poziomie. Firma zatrudnia wyspecjalizowanych fachowców. Maszyny powstają na bazie najlepszych materiałów. Firma inwestuje w polecane przez specjalistów części. Profesjonalny serwis obrabiarek cnc jest dla mnie prostą czynnością. Znam się na maszynach i sprawia mi wiele radości przeglądanie ich i ewentualna naprawa poszczególnych elementów. Automaty tokarskie cnc są u nas wykorzystywane przez pracowników magazynowych. Automaty tokarskie cnc firma zamawia od najlepszych producentów. Serwis cnc jest przeze mnie regularnie przeprowadzany na każdej maszynie. Każdy sprzęt posiada swoja książkę serwisową, w której muszę zostawić swoja notatkę. Naprawa wrzecion to najczęstsza usterka przy tokarkach i obrabiarkach. Dostałem jeszcze dzisiaj od kolegi informacje, że u niego na dziale automaty tokarskie cnc inaczej pracują i chyba cos się zepsuło.

Kazałem wyłączyć maszyny i poczekać na mnie. Zaraz sprawdzę je i ocenię czy można na nich pracować. Ja odpowiadam za wszystkie maszyny, które muszą być sprawne w trakcie użytkowania.