Koleżanka, jej praca i sala bankietowa

sala bankietowa

Dzisiaj spotkałam się ze znajomą, z którą nie widziałyśmy się od czasów szkolnych. Od dawna starałyśmy się spotkać jednak brak czasu nam to utrudniał. Ewelina się bardzo zmieniła, jest pewną siebie kobietą, która osiągnęła postawione sobie cele w przeszłości.

Sala bankietowa miejscem pracy koleżanki

sala bankietowaDużo wspominałyśmy, jednak w większości rozmowa dotyczyła naszego życia, kiedy nasze drogi się rozeszły. Ewelina opowiadała o mężu, rodzinie i pracy jaką obecnie posiada, Dowiedziałam się, że często przebywa w mojej okolicy, ponieważ wynajmuje obok sale konferencyjne, które w jej ocenie są doskonale usytuowane. Ewelina jest mężatką od kilku lat, opowiedziała mi jak wyglądała organizacja wesela, w którą zaangażowała praktycznie całą rodzinę. Siostra odpowiadała głównie za to aby sala bankietowa w Kaliszu była dobrze wybrana. Jej siostra jest designerem więc dlatego dostała ważne zadanie, Ewelinie zależało aby wesele odbyło się w warunkach o jak najwyższym standardzie. Nasze spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, ja również opowiedziałam jej o swoich planach na przyszłość, nie wspomniałam jednak nic na temat zamążpójścia dlatego Ewelina zapytała, czy planujemy z chłopakiem jakiś ślub i wesele w niedalekiej przyszłości. Powiedziałam jej, że sala bankietowa jaką wybrałam niestety nie ma terminu więc postanowiliśmy poczekać,

Ewelina poleciła mi sale konferencyjne, z których często korzystają, twierdząc, że idealnie nadają się na taką imprezę. Jeśli w przyszłości organizacja wesela będzie naszym zadaniem to skontaktuję się z Eweliną.