Kominki Poznań – oferta specjalna.

W ostatnim numerze poznańskiego dwutygodnika „Poznań i okolice” na stronach poświeconych reklamom oraz anonsom reklamowym, odnaleźć można było między innymi ogłoszenie zatytułowane: „ Kominki Poznań – oferta specjalna”. Dalsza część ogłoszenia przedstawiała się w sposób następujący: „Jeżeli poszukujecie Państwo stylowych i niedrogich kominków, to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu „Twój kominek”.

„Twój kominek” powstał w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym ósmym i od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą kominków. W naszej ofercie posiadamy zarówno kominki klasyczne, jak i nowoczesne. Nasze produkty odznaczają się wysoką jakością wykonania, estetycznym wyglądem, trwałością oraz ciekawym wzornictwem. Dodatkowo w najbliższych miesiącach przygotowaliśmy specjalną ofertę. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na zakup oferowanych przez nas kominków w miesiącach maj i czerwiec, to otrzymacie na nie dwudziestoprocentowy rabat. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do naszego sklepu mieszczącego się w Poznaniu przy ulicy Kazimierza Wielkiego osiemnaście. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od ósmej do szesnastej”.

Sądząc po sporej liczbie osób jaka w ostatnim czasie odwiedziła poznański sklep z kominkami stwierdzić należy, iż ogłoszenie zatytułowane „Kominki Poznań – oferta specjalna” wzbudziło spore zainteresowanie.