Kupuję chłopakowi na urodziny torbę samsonite

Jak poznałam Krzysztofa to bardzo się polubiliśmy. Spodobał mi się jego indywidualny styl. Jest on wyjątkowym chłopakiem i często mi bardzo imponuje. Dziś mamy pierwszą rocznicę i znalazłam dla niego świetny pomysł na prezent z tej okazji.

Torba samsonite, którą kupiłam chłopakowi jest bardzo pojemna

Krzysiek uwielbia nosić torbę na ramię. Ma taką, którą nosi bez przerwy. Jest już ona dość zniszczona, ale Krzysiek ją lubi, bo jest wygodna. Czas na zmiany. Na pewno spodoba mu się torba samsonite, którą planuję dać mu w prezencie. Mój brat ma taką torbę i jest bardzo zadowolony. Nosi ją już od kilku lat i cały czas wygląda jak nowa. Dodatkowo jest pojemna i wygodna. Wiedziałam, że Krzysztofowi taki prezent się spodoba. Na dobrą sprawę to on nawet nie spodziewa się, że coś ode mnie dostanie. Do sklepu pojechałam jak Krzysiek miał zajęcia na uczelni. Mogłam spokojnie kupić mu tę torbę i ją zapakować tak, by nic nie widział. W sklepie do wyboru były bardzo fajne torby i walizki, ale jedna torba samsonite zrobiła na mnie szczególne wrażenie. Wyglądała prawie tak samo jak ta, którą obecnie nosi Krzysztof. Wiedziałam, że jest to idealny wybór i bez wahania zdecydowałam się na zakup tego produktu. W domu od razu zapakowałam ją w taki sposób, żeby Krzysztof nie zorientował się co dla niego mam. Kiedy wrócił wieczorem to wręczyłam mu prezent. Był zaskoczony, ponieważ nie spodziewał się, że coś ode mnie dostanie. Jego reakcja była dla mnie najlepszą nagrodą, bo wiem, że był szczerze zadowolony z prezentu.

Krzychu torbę nosi regularnie. Starej już się pozbył i o niej nie pamięta. Cały czas powtarza, że dostał ode mnie najlepszy prezent w życiu. Znamy się dopiero rok i nie raz jeszcze zrobię mu taką niespodziankę. Tego może być pewny.