Mąż przywiózł dużo mebli dziecięcych

Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży to początkowo było mu trudno w to uwierzyć. To była niespodziewana wiadomość, bo nie planowaliśmy potomstwa. Jeszcze nie teraz. Kiedy mój mąż się o tym dowiedział, to był bardzo szczęśliwym człowiekiem.

Urządzanie dziecięcego pokoju 

meble dziecięce nowy sączOd razu zaczął rozważać urządzanie pokoju dla dziecka. Mamy spory metraż i nie ma problemu, ażeby jeden z pokoi przeznaczyć dla malucha. Powiedziałam, że będą nam potrzebne jakieś dobre meble dziecięce nowy sącz na co mąż stwierdził, że sam się tym zajmie. Był bardzo podekscytowany całym zdarzeniem i działał bardzo szybko. W ciągu tygodnia w pokoju były tapety na ścianach i nowa podłoga. Zostały tylko meble dziecięce nowy sącz, których jeszcze nie mieliśmy. Co prawda jest jeszcze mnóstwo czasu, ale mąż jest tak szczęśliwy, że nie chcę odbierać mu przyjemności z urządzania tego pokoju. Następnego dnia z pracy wrócił bardzo późno. Napisał tyko krótką wiadomość tekstową, że jedzie coś załatwić. Kiedy widziałam jak wjeżdża na podwórko to już wiedziałam o co chodzi. Mąż przywiózł meble dziecięce nowy sącz i sąsiad pomagał mu wszystko wnieść na górę. Meble chciał składać od razu, ale namówiłam go, ażeby zrobił to następnego dnia, ponieważ było już bardzo późno. Kiedy mąż złożył wszystkie meble to byłam zachwycona. Ma on na prawdę świetny gust i wybrał bardzo ładne mebelki. Jeszcze nie znamy płci, ale to nie ma znaczenia, ponieważ ciuszki będziemy kupować dużo później. Zabawki na pewno będą dużo szybciej.

Kiedy już nasz kochany synek pojawił się na tym świecie to Aleksander bardzo mi pomagał. Często opiekował się Michałkiem i odciążał mnie w obowiązkach. To bardzo dobry mąż i jesteśmy bardzo szczęśliwy, że mamy dziecko. Wszystko układa się wręcz doskonale.