Meble metalowe – stanowiska montażowe

Producent mebli metalowych prezentuje ofertę sprzedaży wytrzymałych, wysokiej jakości mebli, które mogą być wykorzystane w każdym biurze, zakładzie pracy lub placówce oświatowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji meble te są w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta prowadzącego działalność w dowolnej branży.

Wśród produktów na stałe obecnych w katalogu firmy znajdują się:

– Szafy na mapy – służące do przechowywania wielkogabarytowych map oraz rysunków, m.in. w firmach i pracowniach projektowych, drukarniach i wydawnictwach oraz archiwach. Szafy są produkowane w różnych rozmiarach, a ich szuflady dostosowywane są do potrzeb klienta, w zależności od wielkości i ilości map / rysunków, które mają przechowywać. Dzięki zastosowaniu specjalnych prowadnic, szuflady nie wypadają i płynnie wysuwają się na pełną długość. Dodatkowym zabezpieczeniem dla materiałów znajdujących się w szafie jest specjalny centralny zamek, który uniemożliwia dostanie się do materiałów przez osoby niepożądane. Na specjalne zamówienie, za dodatkową opłatą, istnieje możliwość wyprodukowania nietypowego modelu szafy, dostosowanego do pomieszczenia i specjalnych wymagań klienta.

– Meble do szatni i przebieralni w różnorodnych rozmiarach i kolorach, takie jak:
a) szafki do szatni i ubraniowe zamykane na klucz – które mają zastosowanie m.in. w przebieralniach zakładów pracy, szkół, siłowni i klubów sportowych,
b) ławki do szatni – stanowiące podstawę wyposażenia każdego pomieszczenia socjalnego, dostępne w dwóch wersjach: wolnostojące oraz z wieszakami do szatni (jednostronne i dwustronne)
c) krzesła do szatni – wykonane z wytrzymałych materiałów metalowych, tworzyw sztucznych i elementów drewnianych,
d) stoliki świetlicowe i stanowiska montażowe – umożliwiające wygodne i higieniczne spożywanie posiłków w pomieszczeniach socjalnych,