Moje plany na przyszłość

firma rachunkowa

Moi rodzice od lat zajmowali się prowadzeniem własnego biura rachunkowego. Oboje skończyli ekonomię oraz dodatkowe kursy, dlatego księgowość nie miała przed nimi żadnych tajemnic. Potrafili odnaleźć się w każdej sprawie, doradzić i rozwiązać praktycznie każdy problem z jakim zgłaszali się do nich ich klienci.

Moi rodzice mają firmę rachunkową w Warszawie

firma rachunkowaIch biuro rachunkowe praktycznie z każdym miesiącem rosło w popularność, by po kilku latach stać się liderem księgowości, jeśli chodzi o miasto Warszawa i usługi proponowane w tym miejscu. Firma rachunkowa znajdująca się w Warszawie rodziców zatrudniała kilku pracowników oraz osobiście oprócz wypełniania obowiązków firmy, zawsze mieli pod swoimi skrzydłami kilka firm. Cała kadra firmy nieustannie poszerzała swoją wiedzę i uczestniczyła w dodatkowych kursach, ze względu na to, że rynek ekonomii oraz księgowość są ciągle mobilne, a wymagania klientów, a także powierzane firmie obowiązki nieustannie się zmieniają bądź poszerzają. Mimo dość dużego prestiżu firmy, rodzice nigdy nie przeceniali swoich usług. Uważali, że profesjonalna, ale również tania księgowość to przepis na sukces, szczególnie wśród firm, które dopiero wchodzą na rynek. Zawsze woleli nawiązać współpracę z właśnie małymi firmami, niż jedną dużą korporacją (choć od takich także nie stronili), gdyż jak zawsze powtarzali – współpraca z początkującymi zarządcami i firmową kadrą to niesamowita satysfakcja dla księgowego, a wdzięczność klientów jest wtedy ogromna.

Obecnie ja też podążam w ich ślady, właśnie dostałam się na studia ekonomiczne i zamierzam w przyszłości pomagać im w firmie. Myślę, że to dobry pomysł.