Nabyłam komplet biżuterii w dobrym sklepie jubilerskim

 

Kiedy zaczęłam pracować to mogłam sobie pozwolić na więcej przyjemności. Nadal mieszkałam z rodzicami i dzięki temu nie musiałam wydawać pieniędzy na mieszkanie czy jedzenie. Zarobione pieniądze mogłam w całości przeznaczyć na swoje potrzeby. 

Zakup pięknej biżuterii u sprawdzonego jubilera

łódź jubilerW sierpniu dostałam całkiem niezłą premię za sprzedaż i postanowiłam przeznaczyć ją na jakąś złotą biżuterię. Wcześniej nie było mnie stać na drogi łańcuszek czy kolczyki, ale tym razem zdecydowałam, że coś sobie kupię. W sobotę rano wybrałam się do miasta na zakupy. W galerii handlowej, do której uwielbiałam chodzić był łódź jubiler, którego zawsze odwiedzało wiele osób. Z ciekawości weszłam do środka. Wybór biżuterii ze złota był dość spory i od razu wiedziałam, że u tego jubilera na pewno kupię coś ładnego. Ceny były w miarę rozsądne i porównywalne z innymi sklepami. Tutaj jednak możliwe było wykonanie biżuterii na zamówienie, co nie każdy sklep oferował. Wybrałam sobie z gabloty piękny łańcuszek o delikatnym splocie. Od razu mi się spodobał, bo pasował do mnie doskonale. Do tego sprzedawca zaoferował mi piękny wisiorek, który wraz z łańcuszkiem tworzył idealną całość. Zostało mi jeszcze sporo pieniędzy do wydania, więc zdecydowałam się na zakup kolczyków. Miałam dużo szczęścia, bo udało mi się dopasować piękne kolczyki do kompletu. To był dobry sklep jubilerski i jak się okazało później sprawdzony, bo wszystkie moje koleżanki w nim kupowały sobie biżuterię.

Nowa biżuteria była bardzo elegancka i często ją nosiłam. Do tego jubilera często zaglądałam i nawet zamówiłam sobie pierścionek, który został wykonany specjalnie dla mnie. Moja mama dała tam łańcuszek do naprawy i dzięki temu znowu mogła go nosić. Mama była bardzo zadowolona.