Najlepsza szkoła językowa w Bydgoszczy

 

Nikt nie zaprzeczy, że w obecnych czasach nauka języka jest bardzo ważna i powinno się kłaść na to w szkołach duży nacisk. Znając języki, w szczególności język angielski można naprawdę zapewnić sobie świetną przyszłość i to nie ważne czym będziemy się zajmować. Dlatego też tak bardzo zależało mi na tym żeby mój syn dobrze znał języki obce.

Nauka w szkole językowej bardzo się przydaje

szkoła języków obcych polecana w bydgoszczyChciałam by mój syn już od dziecka osłuchiwał się z językiem i uczył się go by potem nie mieć problemu z nauką w szkole. Niestety ale w polskich szkołach nie kładzie się dużego nacisku na uczenie akcentu oraz generalnie rozmowę, więc wiedziałam, że nawet jak Kamil będzie już starszy to będzie chodził na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego. Zanim poszedł do zerówki miał już raz w tygodniu proste zajęcia z języka angielskiego z korepetytorem. Bardzo dużo mu to dało. Również w podstawówce i gimnazjum chodził na zajęcia dodatkowe, mimo, że w szkole miał lekcje angielskiego. Teraz chodzi o prywatnej szkoły językowej i jest bardzo zadowolony.  Szkoła, do której trzy razy w tygodniu uczęszcza na zajęcia z angielskiego jest to szkoła języków obcych polecana w Bydgoszczy, gdzie przykładają naprawdę dużą uwagę do każdego aspektu nauki języka. Bardzo podoba mi się to, że dużo się w niej rozmawia po angielsku i dwie godziny zajęć są prowadzone z native speakerem przez co mój syn nie ma żadnych problemów by zrozumieć i porozumieć się z ludźmi, dla których język angielski jest językiem ojczystym.

Mój syn, który ma już szesnaście lat bardzo dobrze radzi sobie z informatyką i chce zostać w przyszłości programistą, a niestety w naszym kraju możliwości rozwoju w tym zawodzie nie są bardzo duże. Jednakże dzięki temu, że zna język angielski bardzo dobrze i zamierza w przyszłości studiować za granicą to z pewnością nie będzie miał problemu żeby znalazł dobrą pracę w innym kraju.