Najlepszy zespół na wesele

 

Planowanie moje ślubu było dla mnie przyjemnością. Przygotowania zaczęliśmy dużo wcześnie – najważniejsze było dla nas znalezienie dużej i pięknej sali oraz zespołu, który będzie grać na naszym weselu. Sale znaleźliśmy właściwie bez żadnego problemu i miałam nadzieje, że tak samo będzie z zespołem muzycznym.

Zależało nam na bydgoskim zespole

bydgoski zespół na weseleZespołu na wesele zaczęliśmy szukać bardzo wcześnie. Bardzo chcieliśmy znaleźć jakiś zespół muzyczny na wesele bydgoszcz. Jeżeli chodzi o Bydgoszcz to szczerze mówiąc ciężko było coś znaleźć. O wiele więcej ofert dotyczyło dj’ów i wodzirejów, a to zdecydowanie nas nie interesowało. Będąc na różnych weselach zawsze o wiele bardziej podobały nam się imprezy gdzie grał prawdziwy zespół. Wiedzieliśmy, że będzie to droższe niż wynajęcie dj’a, ale koszty dla nas nie były aż takie ważne. Chcieliśmy po prostu świetnie się bawić na własnym weselu, które miało być dostosowane do nas, nie do gości. Bo to my mieliśmy wspominać je do końca naszego życia. Moja siostra i kilka znajomych mówiło mi, że lepszy będzie dj, bo na pewno będą dzięki temu lepsze piosenki do tańczenia, ale ja miałam zupełnie inne zdanie. Jeżeli znajdzie się dobry zespół muzyczny na wesele bydgoszcz to są oni wstanie zagrać również najnowsze hity. Wszystko zależy od tego jaki zespół się wybierze. Po przejrzeniu Internetu w końcu udało nam się skontaktować z naprawdę fajnymi ludźmi, którzy już od kilku lat wspólnie grają i mają naprawdę duże doświadczenie. Mieliśmy szczęście bo akurat w dzień naszego ślubu mieli wolny termin.

Zespół na weselu sprawdził się po prostu świetnie. Widziałam, że wszyscy bawili się dobrze. Duży wpływ na to na pewno mieli członkowie zespołu, którzy potrafili rozkręcić imprezę. Zespół grał naprawdę dobrze i w konsultacji z nami wybrali naprawdę świetnie piosenki, które porywały każdego do zabawy.