Najnowsza wyciskarka Alpha Plus Hurom

 

Świeżo wyciskane soki stały się bardzo popularne wśród młodych ludzi, dbających o swoje zdrowie i sylwetkę. Te gotowe, kupione w sklepach często zawierają cukier i inne ulepszacze smakowe. W specjalnych eko sklepach możemy dostać naturalne soki, ale ich cena będzie nieadekwatna do ilości jaką kupujemy, najlepiej je zrobić samemu, w domu.

Jak pracuje wyciskarka Hurom Alpha Plus?

hurom alpha plusKoszt jednej szklanki soku w vege barach, czy punktach z eko – napojami, to około piętnaście, dwadzieścia złotych, a zawiera on zazwyczaj trzy lub cztery składniki o całkowitej masie, nie przekraczającej dwustu gramów. Możemy go zrobić samemu w domu i to znacznie taniej. Profesjonalny sprzęt Hurom Alpha Plus nam w tym pomoże. Posiada stylowy i nowoczesny design, który będzie pasował do każdej kuchni. Jego obudowa została wykonana z najwyższej klasy stali nierdzewnej, która jest odporna na brud, korozję i zarysowania. Posiada wygodny i praktyczny panel Led, który na bieżąco nas informuje o pracy urządzenia. Alpha Plus w łatwy sposób można rozłożyć na części, które możemy ręcznie umyć pod bieżącą wodą, albo wstawić do zmywarki. Wyciskarka posiada dwa duże pojemniki, jeden na sok, a drugi na odpady powstałe podczas wyciskania soku. Za jednym razem możemy zrobić aż dwa litry soku, które się pomieszczą w wyprofilowanym dzbanku. Urządzenie Hurom posiada nowoczesny, wytrzymały silnik o mocy dwóch tysięcy wat, który nawet na najwyższych obrotach pracuje bardzo cicho. Tylko w renomowanych sklepach dostaniemy oryginalną wyciskarkę.

Zdrowie łatwo stracić przez niewłaściwy tryb życia i złą dietę pełną szkodliwych substancji, dlatego warto o siebie dbać każdego dnia i wzmacniać swoją odporność. Z firmą Hurom w mgnieniu oka poprawimy stan swojego zdrowia i wyrobimy w sobie zdrowe nawyki picia naturalnego soku minimum raz dziennie.