Narzeczeni planują ślub w plenerze czyli wynajem hal namiotowych

wynajem hal namiotowych

Z Łukaszem planujemy wziąć ślub cywilny w przyszłym roku. Już odkładamy pieniądze i obmyślamy plan. Oboje marzymy o tym, żeby ceremonia zaślubin oraz wesele odbyły się na świeżym powietrzu.

Wynajem hal namiotowych jest komfortowy

wynajem hal namiotowychŁukasz pochodzi z niewielkiej miejscowości niedaleko Tucholi, gdzie jest dobry teren i można tam właśnie taką imprezę zorganizować. Łukasz powiedział, że trzeba wziąć pod uwagę wynajem namiotów weselnych, ponieważ nawet jak nam pogoda nie dopisze to będzie komfortowo. To świetny pomysł, ponieważ na pogodę wpływu nie mamy a wypożyczalnia namiotów to idealny pomysł. Oboje zgodnie stwierdziliśmy, że wynajem namiotów to idealny pomysł. Mamy zaprosić niewielu gości. Mają być najbliżsi przyjaciele i rodzina. Nie chcemy też zamawiać cateringu, tylko chcemy zorganizować ognisko dla gości. To jest genialny pomysł i od razu bardzo mi się spodobał. Wiedziałam, że to na pewno wypali. Znaleźliśmy w internecie firma, która oferuje wynajem hal namiotowych i postanowiliśmy zapoznać się z ich ofertą. Takie duże namioty nie będą potrzebne, ponieważ będzie u nas mało gości, dlatego sprawdziliśmy tylko oferty na wynajem namiotów weselnych. Ofert było naprawdę sporo i już wiedzieliśmy, że na pewno uda nam się coś wynająć. Nawet w naszej okolicy jest wypożyczalnia namiotów i przejdziemy się tam osobiście, aby porozmawiać o montażu, terminach i kosztach. Na pewno będzie się opłacało. Nie wiem ile zapłacimy za wynajem namiotów weselnych, ale na pewno zrealizujemy swoje marzenia a ślubie na świeżym powietrzu.

Chciałabym, żeby ślub odbył się w kwietniu. Wtedy właśnie się poznaliśmy. Wypożyczalnia namiotów jest czynna od ósmej, dlatego od razu następnego dnia tam pojechaliśmy, żeby uzyskać wszelkie informację. Ciekawe, czy uda się wynająć do innej miejscowości.

Więcej na http://www.turbonamioty.pl