Nasz wspaniały, toskański ślub

Kiedy mój (wtedy jeszcze) chłopak mi się oświadczył, byłam niezwykle szczęśliwa. Już po kilku dniach od tego wspaniałego momentu, zaczęliśmy planować ślub, ponieważ właściwie od razu wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe. Dlaczego? Z jednego, prostego powodu – zdecydowaliśmy się by nasz ślub odbył się we Włoszech, a konkretnie w Toskanii. Jest to miejsce bardzo bliskie naszemu sercu.

Toskania to przepiękne miejsce na ślub

ślub w toskaniiOrganizacja wesela nie jest łatwa. Natomiast zorganizowanie ślubu we Włoszech jest podwójnie trudne, ale oczywiście wykonalne. My zdecydowaliśmy się na zatrudnienie firmy, która zajmuje się profesjonalną organizacją ślubów na terenie tej pięknej krainy. Dzięki nim nasz ślub w toskanii odbył się bez żadnych wpadek i problemów. Nieoceniona pomoc Marty i Tomka, właścicieli firmy sprawiła, że nasze zaślubiny i wesele były przepięknym wydarzeniem, którym mogliśmy się cieszyć nie martwiąc się o żadne dokumenty, opłaty za ceremonię, rejestrację ślubu oraz inne urzędowe sprawy. Oczywiście w ceremonii brał udział tłumacz, którego zatrudniła wybrana przez nas firma. Ślub był dość kameralny, więc nie mieliśmy problemów z zakwaterowaniem gości i ich transportem do Włoch. Wszyscy zatrzymaliśmy się w małej, ale bardzo urokliwej willi około 50 kilometrów od Florencji. Tam też odbyła się ceremonia, podczas której towarzyszyło nam wspaniałe włoskie jedzenie i przepiękna, słoneczna pogoda.

Razem z mężem kochamy Włochy i jest to miejsce, które często odwiedzaliśmy i z pewnością będziemy odwiedzać w przyszłości. Organizacja ślubu w Toskanii nie należała do najłatwiejszych, ale przy pomocy wynajętej przez nas firmy udało nam się wyprawić przepiękne wesele dla naszych najbliższych. Do wspomnień z tego dnia będę często wracać.