Niezawodne i łatwe w użyciu taśmy suwakowe

Modne jest szycie sobie samemu ubrań. Wystarczy najprostsza maszyna i nieco umiejętności manualnych, aby w własnym domu uszyć coś dla siebie. Można kupić także wiele wykrojników w sieci albo sklepach stacjonarnych. Możemy także poszukać inspiracji u innych lub po prostu stworzyć coś dla siebie od zera.

Zakup materiału na kombinezon i taśmy suwakowej

taśmy suwakowe do odzieżyMój projekt był bardzo prosty, ale ambitny. Potrzebowaliśmy z żoną stroju na bal przebierańców. Niegdyś pomagała nam w tym jej matka, ale od wielu lat już niczego nie szyje. Dlatego też musieliśmy poradzić sobie sami. Zaczęliśmy od znalezienia sklepu z materiałami i wybrania projektu. Potrzebowaliśmy też kilku akcesoriów krawieckich jak taśmy suwakowe do odzieży, uchwyty do zamków, guziki oraz nici. Wymarzyliśmy sobie, że pójdziemy na bal w stroju Wonder Woman i Batmana. Potrzebowaliśmy więc kombinezonu dla mnie oraz bardziej skromniejszego stroju dla żony. Udało nam się kupić niezawodne suwaki. Wybraliśmy zakup ich na metry, bo nie mogliśmy dostać gotowego zamka długiego na dwa metry i w kolorze ciemnej szarości. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie większej improwizacji i wszycie taśmy suwakowej i montaż uchwytu. Okazał się to produkt bardzo niezawodny i wytrzymały. Bardzo łatwo udało nam się go wszyć w mój kombinezon Batmana. Ponadto w żaden sposób nie podrażniał mi skóry ani nie haczył. Był to produkt o bardzo dobrej jakości. 

Polecam stosowanie taśm suwakowych w sytuacjach, kiedy nie możecie kupić idealnego zamka albo potrzebujecie go w większej ilości. Jest to zakup znacznie tańszy i wydajniejszy. Będziecie pewni, że nie małe przesunięcie materiału spowoduje, że nie starczy Wam gotowego zamka. Taśmy to jednak super wynalazek i niezbędne narzędzie w branży odzieżowej.