Niezawodny wózek Bebetto

Dzidziuś w drodze, a rodzice gorączkowo nabywają konieczną wyprawkę dla noworodka. Będzie potrzebne łóżeczko, materac, pościel, sporo ubranek dopasowanych do pory roku w jakiej się urodzi, oraz konieczny wózek razem z fotelikiem do samochodu. To tylko podstawowe elementy wyprawki.

Najlepszym wózkiem firmy Bebetto jest Holland

wózek bebetto hollandWybór właściwego wózka to spore wyzwanie dla przyszłych rodziców, bo oferta jest bardzo zróżnicowana. Musimy się zastanowić na czym najbardziej nam zależy i szukać modelu, który spełni wszystkie wymagania. Wózek bebetto holland jest bestsellerem wśród wózków. Model ten jest dostępny w dwóch wariantach, jeden posiada gondolę ze spacerówką, a drugi model posiada gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy, który jest niezbędny jeżeli ojciec będzie chciał odebrać żonę z dzieckiem ze szpitala własnym samochodem. Firma Bebetto od lat produkuje wysokiej jakości wózki, które cieszą się dużą popularnością, bo są bardzo precyzyjnie wykonane i mają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Gondola jest wyposażona od spodu w specjalny system wentylacji, który zapobiega przegrzaniu dziecka w upalne dni. W budce nad główką dziecka znajduje się małe okienko osłonięte siateczka, zapewniające właściwy przewiew powietrza. Gondola jest dostępna w dwóch rozmiarach, jeden jest większy i bardzie kanciasty, a drugi model jest mniejszy i ma zaokrąglony kształt. Bebetto holland posiada wysokiej jakości amortyzatory niwelujące wstrząsy, oraz centralny hamulec znajdujący się z tyłu wózka.

Dobry wózek powinien być bezpieczny i wygodny dla maluszka, bo to będzie go używał. Powinien mieć w komplecie specjalną osłonę, która zabezpieczy dziecko i wózek przed deszczem, bo nie każdy model jest w nią wyposażony, a ciężko jest ją dokupić osobno.