Nowa kancelria w mieście

Ostatnimi czasy na rynku rośnie popyt na usługi prawne. W związku z licznym dotacjami jakie są oferowane dla naszego regionu, wiele osób potrzebuje pomocy prawnej, aby napisać wniosek o ich przyznanie. Niestety nie każdy ma elokwentny język i sam potrafi wystąpić o dotacje, w tym celu niezbędna jest pomoc prawników.

Kancelaria szansa dla miasta

Z racji dużego zainteresowania powstała duża kancelaria prawna w Rzeszowie. Skupia ona grupę około 10 prawników, którzy są specjalistami w swoim zawodzie.Oferowane przez nich usługi dotyczą nie tylko dotacji. Znajdziemy tu specjalistów od ubezpieczeń, odszkodowań czy spraw rozwodowych. Jest to obecnie najnowsza kancelaria w naszym regionie. Stanowić ona będzie idealne miejsce do praktyk, dla studentów prawa z naszej miejscowej uczelni. Pomysł na kancelarię zaproponował prawnik z wieloletnim doświadczeniem, który nie dawno przeprowadził się w okolice właśnie Podkarpacia. Tak zorganizowanej spółki na naszym rynku jeszcze nie było, a w dodatku cena za świadczone przez firmę usługi, są jak najbardziej atrakcyjne i każdy będzie mógł pozwolić sobie ma pomoc ekspertów. Kancelaria ma również pomóc w rozwoju małych przedsiębiorstwa i usprawnić ich działanie, gdyż organizowane będą darmowe kursy, na temat podatków, co nie wątpliwie przyda się lokalnym przedsiębiorcom.

Mamy nadzieję, że kancelaria będzie bardzo pomocna dla mieszkańców i wszyscy otrzymają dotacje, o które tak bardzo stara się nasz region. Właściciele podkreślają, że planują rozbudowę swojej kancelarii, o kilka innych działów prawnych, żeby uatrakcyjnić swoją ofertę i móc bardziej pomóc mieszkańcom. Kancelaria zaczyna swoją działalność dopiero po weekendzie a liczna wniosków, które maja do rozpatrzenia, rośnie bardzo szybko.