Nowe przepisy dotyczące reklamówek foliowych

Człowiek ma tendencję do pewnych zachowań i zdając sobie z tego sprawę, jako remedium wymyślono przepisy, których trzeba przestrzegać. W Polsce jest to prawo polskie, ale z racji członkostwa w Unii Europejskiej musimy przestrzegać również przepisów unijnych. Ostatnie dotyczyły opłaty recyklingowej za małe foliówki reklamowe.

Ile kosztuje reklamówka foliowa z nadrukiem?

reklamówki foliowe z nadrukiemZ tego powodu sprzedawcy musieli wprowadzić do obrotu, albo zwiększyć liczbę sprzedaży dużych reklamowych foliowych. Oczywiście z nadrukiem. Jest to świetny, choć przymusowy moment, do pewnych działań marketingowych. Klient idąc na zakupy musi je w coś pakować i szybko się nie odzwyczai od wygodnej folii. Jeśli będzie miał wybrać zwykłą małą płatną to weźmie to mocniejszą dużą, również płatną. Ponieważ są one wielokrotnego użytku, nadruk na nich jest świetnym rozwiązaniem. Taka torba, z dwóch wymieniowych powodów, nie zostanie szybko wyrzucona do śmieci. Ile kosztują reklamówki foliowe z nadrukiem? Bardzo różnie. Zależy to od wielu czynników. Przede wszystkim od wielkości nadruku, potem od kolorów, powierzchni drukowanej, ilości zamawianych reklamówek oraz tego, co będzie nadrukiem. Jeśli chcielibyśmy dać tylko logo lub nazwę firmy, zawsze będzie to tańsze niż duża grafika lub pełny zadruk. Wiele zależy też od asortymentu, który sprzedajemy. Towar towarowi nierówny. Ludzie przyzwyczaili się, że w plastikowe reklamówki pakuje się wszystko, bo są wygodne, nie rozmiękają jak papier i nie brudzą się jak bawełna.

Jeśli nasza reklamówka, będzie naprawdę dobrej jakości, klienci będą z niej korzystali często i długo. I nadruk powinien być wtedy jak najlepszej jakości, bo jest naszą wizytówką. Trzeba o tym pamiętać, że to co będzie na torbie jest bardzo ważne, ponieważ będą one jeszcze krążyły w różnych rękach długie lata po sprzedaży.