Odbyte szkolenie dla menadżerów

Szef to zawsze doceniał pracowników, którzy się wykazywali w pracy i każdemu zależało, żeby być jak najlepszym. Wiązała się z tym nie tylko znacząca podwyżka, ale jeszcze całe mnóstwo dodatkowych dodatków, o które prawie każdy w firmie zabiegał.

Ogromna wiedza wyniesiona ze szkolenia

szkolenia dla menedżerówO rekrutacji na stanowisko po Jacku dowiedziałem się od księgowej. Od dawna marzyłem o pracy w tym dziale i postanowiłem zrobić wszystko, żeby udało mi się zdobyć ten etat. Brakowało mi wiedzy i doświadczenia, dlatego na własną rękę dowiedziałem się gdzie prowadzone były szkolenia dla menedżerów i zapisałem się na jedno z nich. Wiedziałem, że jak pokażę szefowi papier ukończenia tego szkolenia, to jako jedyny w firmie będę bezkonkurencyjnym kandydatem na to stanowisko. Na szkolenie chodziłem codziennie po pracy i z trenerem dogadałem się bez problemu co do godzin. Wyjaśniłem mu na samym początku dlatego do szkolenie dla menedżerów jest dla mnie takie ważne a on potraktował mnie bardzo indywidualnie. Czułem, że jestem coraz bliżej osiągnięcia swojego celu. Ze szkolenia wyniosłem ogromną wiedzę i praca, którą wykonywał Jacek przestała już być tylko imponująca. Była dla mnie bardzo zrozumiała. Po ukończeniu szkolenia od razu dostałem niezbędne dokumenty, które przedstawiłem swojemu szefowi. Był zaskoczony moim zaangażowaniem, które docenił. Od razu ogłosił w firmie, że przejąłem stanowisko po Jacku. Koledzy mi gratulowali a ja cieszyłem się, że dopiąłem swego. Wszystko dzięki temu kursowi.

Na nowym stanowisku radzę sobie świetnie i jeszcze nie popełniłem żadnego błędu. Dostałem ogromną szansę, którą zamierzałem w pełni wykorzystać. Pod koniec roku dostałem podwyżkę i własny gabinet. Czułem się bardzo wyjątkowo. Tego właśnie oczekiwałem od dawna.