Odchudzanie ciała po ciąży

odchudzanie

Kiedy urodziłam pierwszą dwójkę dzieci zawsze udawało mi się względnie łatwo powrócić do swojej dawnej figury. Owszem rozstępu i cellulit był widoczny ale generalnie nie mogłam narzekać ani na wagę ani na wygląd sylwetki.

Skuteczność odchudzania w Lublinie

odchudzaniePo trzeciej ciąży jednak nie byłam w stanie powrócić do swojego dawnego wyglądu. Odchudzanie Lublin szło bardzo wolno, kilogramów ubywało w żółwiem tempie a ja sama stawałam się coraz bardziej nerwowa. Zaczynałam już wierzyć, że tak będę wyglądała już zawsze. Z czasem dzięki odchudzaniu zrzuciłam większość dodatkowych kilogramów ale moje ciało wydawało się tego nie wiedzieć. Nadal byłam jakby napuchnięta a do tego mój cellulit jeszcze bardziej się pogorszył. Koleżanka regularnie jeździła do kliniki w Lublinie i zaproponowała, żebym zabrała się z nią. Z początku byłam nastawiona bardzo sceptycznie. Po pierwsze nie do końca wierzyłam w skuteczność takich zabiegów a po drugie ich ceny niemal mnie paraliżowały. Czułam się jednak na tyle źle, że postanowiłam spróbować. Zabiegi na cellulit miały być bezbolesne i ostatecznie ten argument zaważył. Na miejscu byłam zadowolona z całego procesu. Zabiegi wyszczuplające faktycznie były bezbolesne a do tego wcale nie aż tak drogie. Endermologia trwała około trzydziestu minut a efekt był widoczny już po pierwszej wizycie. Jeszcze tego samego dnia wcisnęłam się w stare spodnie.

Cała moja sylwetka wyszczuplała a cellulit się wygładził. Ponadto wykonałam zabiegi wyszczuplające na twarzy i miałam wrażenie, że wyglądam na kilka dobrych lat mniej. Generalnie cała czułam się lżejsza i wręcz piękniejsza. Od tego czasu jeżdżę już tam regularnie.