Odżywki produkcji firmy Olimp

Firma Olimp na polskim rynku zasłynęła głównie w kategorii produktów dedykowanych szczególnie osobom uprawiającym różnego rodzaju sporty. Wśród bogatego asortymentu dostarczanego przez tę firmę, dostępne są różnorodne produkty, które w konkretny sposób mają wspierać organizm sportowca i pozwalać mu na odpowiedzialne budowanie swojej kondycji i sylwetki.

Odżywki Thermo Speed

odżywki olimp thermo speedJednymi z produktami dostarczanymi na rynek przez firmę Olimp są odżywki Olimp Thermo Speed. Skład tego produktu opiera się w głównej mierze na założeniu głoszącym, że na wysoką formę fizyczną składa się minimum tłuszczu i maksimum masy mięśniowej. Jak nie trudno się domyślić, skład jest więc postawiony na maksymalną redukcję tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym wspieraniu rozwoju i przyrostu masy mięśniowej. Aby osiągnąć tego typu efekty, wśród składników zastosowano substancje o pochodzeniu roślinnym charakteryzujące się aktywnościami termogenicznymi, co dodatkowo wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej w czasie wykonywania aktywności fizycznych. Ponadto zgromadzone składniki oddziałują na siebie wzajemnie, dodatkowo zwiększając efekty swojego działania i pozwalając na uzyskanie dodatkowych korzyści ze stosowania tego typu preparatu. Jedną z nich jest wyraźne ograniczenie apetytu przy jednoczesnym znaczącym wzroście metabolizmu. Wszystko to dzięki zastosowaniu w składzie substancji takich jak kofeina, piperyna lub synefryna.

Przy stosowaniu preparatu takiego jak Thermo Speed, należy pamiętać o odpowiednim jego dawkowaniu i spożywaniu we właściwych porach dnia. I tak, producent zaleca, by w dzień treningowy kapsułkę zażyć o poranku na czczo i później 20 minut przed treningiem. W dzień nietreningowy również kapsułka o poranku i kolejna około sześciu godzin później.