Okna i mój biznes

naprawa okien poznań

Internet to świetne środowisko do poszukiwania wiedzy na różne tematy. Możemy znaleźć interesujące nas wiadomości na temat miejsca, w które chcemy pojechać w następne wakacje, filmu, który chcemy zobaczyć w kinie, znaleźć dobrego dentystę w Poznaniu, i tak dalej.

Naprawa okien nie jest łatwa

naprawa okien poznańCoraz częściej korzystamy z internetu właśnie w celu znalezienia dobrego usługodawcy. Czasami będzie to stosunkowo mało wymagająca usługa, jak na przykład fryzjer, czasem jednak będzie to przedsięwzięcie angażujące spore środki finansowe i czas. Dlatego pomyślałem, że warto założyć nowy katalog. Mój celownik padł na serwis okien, ponieważ jego usługi często są potrzebne, a nie ma wielu miejsc w internecie oferujących wartościowe informacje o firmach zajmujących się oknami. Pomyślałem, że każda z zarejestrowanych w katalogu firm, mogłaby być oceniana przez swoich klientów według jednego, lub więcej kryteriów. W zależności od charakteru i ilości wykonanych usług, ocenie podlegałaby na przykład regulacja okien, jeżeli właśnie taką pracę wykonaliby pracownicy firmy u oceniającego klienta. Inną podlegającą ocenie kategorią mogłaby być też naprawa okien poznań, w przypadku naprawdę trudnych prac renowacyjnych zakończonych u konkretnego klienta.

Ocenie podlegałyby więc kompleksowe prace, jak montaż okien od podstaw, po akcesoria i wykończenie, na przykład montaż nawiewników. W tej wersji pomysł na internetowy katalog oczywiście wymaga jeszcze dopracowania, ale sądzę, że mógłby być bardzo pomocny dla osób szukających zarówno wykonawcy całej instalacji okiennej do nowego domu, jak i klientów potrzebujących nawiewników, albo prac regulacyjnych.