Osiedle ogrodzone porządnymi panelami

Wybudowanie nowego osiedla mieszkaniowego przebiegło bardzo sprawnie, co mnie naturalnie cieszyło. Zostały tylko drobiazgi do wykonania i zamierzałem je zrobić od razu, żeby mieszkańcy mogli już wprowadzać się do swoich mieszkań. Musiałem w pierwszej kolejności zająć się ogrodzeniem.

Montaż paneli ogrodzeniowych na osiedlu zamkniętym

panele ogrodzenioweOsiedle nie było za duże. Stały na nim trzy bloki a każdy z nich liczył sobie po cztery piętra. Ogrodzenie chciałem zamontować jakieś nowoczesne, żeby wszystko stanowiło integralną całość. Dlatego właśnie zdecydowałem się na panele ogrodzeniowe, ponieważ występowały one w różnych wariantach. Firm, które sprzedawały interesujące mnie panele było dużo, ale ja zdecydowałem się odezwać do producenta, którego polecił mi szwagier. Tylko u niego zamawiał ogrodzenia i panele, więc wiedziałem, że firma była solidna. Na stronie internetowej wybrałem sobie takie panele, które najbardziej mi się spodobały i naturalnie pasowały idealnie. Wymierzony miałem dokładnie teren, więc wiedziałem jaką ilość paneli ogrodzeniowych kupić. Złożyłem zamówienie i wysłałem swojego pracownika po odbiór paneli, który odbył się tego samego dnia. Nazajutrz zebrałem ekipę i zabrali się oni za montaż tych paneli. Reszta zajmowała się wykończeniami na placu. Planowałem osiedle do użytku oddać po weekendzie i wiedziałem, że to się bez problemu uda. Ogrodzenie zostało zamontowane szybko, bo zatrudniałem doświadczonych ludzi. Wszystko udało się skończyć na czas.

Szybko zamieszkali ludzie w blokach na nowym osiedlu. Mieściło się ono w bardzo atrakcyjnej okolicy, gdzie blisko było do szkoły, mieściła się tam duża galeria handlowa. Ja miałem w planie kolejną inwestycję, za którą zamierzałem się zabrać na początku przyszłego miesiąca.