Otwieram firmę ze stojakami i standami

standy

Znajomy ze studiów jak wyjechał za granicę to przez jakiś czas nie było z nim kontaktu, ale jak już się odezwał to konkretnie. Wiedział dobrze, że nie mam póki co żadnego konkretnego zajęcia i łapię się różnych prac dorywczych.

Standy są  świetne

standyKiedy przyjechał na tydzień do kraju to od razu chciał się ze mną spotkać, bo jak twierdził ma dla mnie świetny pomysł na biznes. Zainteresowało mnie to i zastanawiałem się co takiego ciekawego wymyślił. Oczywiście od razy zapytałem go o co chodzi, bo ciekawość była jednak silniejsza. Romek od razu powiedział, że ma świetne nowocześnie wyglądające standy, które za granicą mają dużo niższą cenę i obliczył, że jak będę w kraju sprzedawał standy, które on będzie mi dostarczał to nieźle na tym wyjdę. Musiałbym tylko zainwestować w jakiś lokal, kupić regały sklepowe i zagospodarować miejsce na magazyn. Powiedział, że regały magazynowe może mi przesłać, bo ma sporo i zapłacę za nie cenę hurtową. Zapytałem czy mam sprzedawać same standy bo wydawało mi się trochę za mało produktów. Romek powiedział, że ma jeszcze świetne stojaki reklamowe i dostępne w każdym rozmiarze stojaki na ulotki, które także będę sprzedawał. Skubany się doskonale przygotował, bo przedstawił mi od razy szczegółowe rozliczenia zysków, które osiągnę już po miesiącu prowadzenia działalności. Uznałem, że standy to świetny pomysł a rozliczenie, które pokazał mi Romek utwierdziło mnie tylko w tym, że warto zainwestować w ten biznes. Wszystkie stojaki reklamowe i pozostałe stojaki na ulotki będzie mi wysyłał bezpośrednio a transport będzie realizowany przez jego kierowcę. Koszty rozłożymy po połowie i będzie to bardzo uczciwe rozwiązanie.

Zgodziłem się na tę współpracę. Romek pomoże mi nawet zarejestrować firmę i pomoże przy pierwszych krokach. To dobry człowiek.