Pamiątka z wakacji – kubek ze zdjęciem

Każdy z wakacji oprócz wspomnień oraz zdjęć przywozi różnego typu pamiątki są to najczęściej przeróżne figurki, pocztówki, ciupagi, podkowy czy bursztyny. W zależności w jakim regionie spędzamy kilkudniowy urlop, takie są tez i pamiątki.

Kubek ze zdjęciem to dobry prezent

kubek ze zdjęciemJeśli poszukujesz idealnej pamiątki, która przypomni ci o wakacyjnych wyjazdach. To warto nie przepłacać na drobnostkach kupowanych w różnych turystycznych miejscach od ulicznych sprzedawców, a postawić na pamiątki, które będą lepszym wspomnieniem letnich dni. Takie pamiątki może nam zapewnić nam większości punktów fotograficznych w każdym większym i mniejszym mieście. W punkcie fotograficznym nie tylko wywołamy lub możemy zamówić album z naszymi zdjęciem z wakacyjnych wojaży ale także zamówić kubek ze zdjęciem dla siebie lub dla bliskich nam osób. Taki kubek ze zdjęciem to także dobry pomysł na prezent. Jeśli mamy sporo kubków w szafkach to wówczas warto zamówić fotomagnesy na lodówkę. Jest to bardzo dobry pomysł i ciekawa alternatywa dla magnesów, które możemy zakupić na bazarkach z pamiątkami. Takie fotomagnesy przyozdobią naszą lodówkę ale także są bardzo praktyczne pozwalają na umieszczeniu na lodówce karteczek, które pozwolą naszym domownikom przypomnieć sobie na przykład o ważnych czynnościach domowych lub zapłaceniu rachunków.

Jeśli mamy w domu dzieci możemy zamówić u fotografa puzzle ze wspomnieniem z wakacji. Wystarczy, że przekażemy fotografowi zdjęcie z pen drive i za niecały tydzień możemy z dzieciakami doskonale się bawić, układając puzzle.

Więcej na stronie www.cyfrowypress.pl