Poszukiwania DJ-a na osiemastkę

W tym roku byłam już na kilkunastu osiemnastkach, dlatego też wiedziałam, że muszę zadbać o to by moja była po prostu idealna. Chciałam żeby moi przyjaciele wspominali ją równie dobrze jak inne osiemnastki, na których byli. Jedną z najważniejszych rzeczy dla mnie było znalezienie takiego DJ-a, który będzie potrafił rozkręcić imprezę.

Znalazłam najlepszego DJ-a na imprezę

najlepszy DJ PoznańPierwszym etapem poszukiwań było sprawdzenie ofert DJ-ów w Internecie. W wyszukiwarce kogoś fajnego szukałam pod hasłem „najlepszy DJ Poznań” i przyznam, że wiele osób określa się właśnie w ten sposób. Chciałam znaleźć takiego DJ-a, który będzie potrafił połączyć ze sobą piosenki z różnych czasów i nie będzie puszczał tylko najnowszych hitów albo techno, którego nie lubię. Na swoje urodziny zaprosiłam oczywiście swoich przyjaciół oraz znajomych ze szkoły, ale też i rodzinę, spośród której większość osób jest jednak po pięćdziesiątce. Jednakże wiem, że moja rodzina uwielbia się bawić, a więc chciałam żeby w czasie przyjęcia były puszczane też starsze kawałki tak by mogli oni bawić się do czegoś, co znają. Tak właściwie to ja sama bardzo lubię bawić się przy starych piosenkach, a więc było to też ważne dla mnie, bo w końcu chyba najważniejsze było to żebym ja się dobrze bawiła. Po dość długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć takiego DJ-a, który odpowiadał wszystkim moim wymaganiom. Przeczytałam i posłuchałam wielu opinii na jego temat, które pomogły mi się zdecydować by go zatrudnić.

DJ spisał się na mojej osiemnastce po prostu świetnie. Muzyka była dobrana idealnie i panowała równowaga między nowymi, a starymi hitami. Ważne było dla mnie to by DJ robił coś więcej niż puszczał muzykę i wybrany przeze mnie chłopak był pod tym względem niesamowity – jego kontakt z gośćmi był naprawdę super, bo potrafił zachęcić do zabawy każdego. Nie mogę nie wspomnieć też o nagłośnieniu na wysokim poziomie.