Praca przy montażu kabli telekomunikacyjnych – kujawsko-pomorskie

montaż kabli telekomunikacyjnych

Na początku tego roku ku mojemu ogromnemu zadowoleniu wreszcie, po wielu miesiącach poszukiwań udało mi się znaleźć pracę. Dotychczas pracowałem w firmie, która robi przewierty sterowane, jednakże firma ta z racji tego, że miała bardzo mało zleceń niestety zbankrutowała i musiała zostać zamknięta. Konsekwencją tego niestety zarówno ja, jak i inni pracownicy tej firmy straciliśmy pracę.

Przydatna znajomość montowania kabli telekomunikacyjnych

montaż kabli telekomunikacyjnychMieszkam w województwie kujawsko-pomorskim, a konkretnie w pięknym mieście, jakim jest Bydgoszcz. U nas w mieście niestety jest wysoki stopień bezrobocia, dlatego też bardzo ciężko ludziom znaleźć pracę. Ja niestety przez ponad pół roku szukałem pracy, ale niestety mi się to nie udawało. Miewałem przez to chwile załamania i przestałem kompletnie w siebie wierzyć. Któregoś dnia na początku roku jednak szczęście się do mnie uśmiechnęło. Mój szwagier, który pracuje w firmie budowlanej polecił mnie do pracy i na szczęście mnie przyjęli. Praca w tej firmie budowlanej nie jest łatwa, bo budujemy na prawdę dużo. Dopiero co został przez nas skończony fachowy montaż kabli telekomunikacyjnych – kujawsko-pomorskie. Budowaliśmy ją przez siedem okrągłych miesięcy. Ja na budowie byłem odpowiedzialny za montaż kabli telekomunikacyjnych. W sumie nieskromnie mówiąc dobrze się na tym znałem, także nie sprawiło mi to żadnego problemu. Jednakże pracy było bardzo, ale to bardzo dużo. Bałem się, że po tym zleceniu już nie będę miał pracy, albo szef mnie zwolni, bo nie był zadowolony z mojej pracy. Jednakże na moje szczęście myliłem się.

We wrześniu została nam powierzona budowa sieci światłowodowych. Ja mam na owej budowie zrobić montaż kabli światłowodowych. Jeszcze takiego montażu nigdy nie robiłem, ale szybko się nauczyłem jak to zrobić. Praca jest bardzo ciężka, jednakże najważniejsze dla mnie jest to, że tą pracę mam.