Problem z trądzikiem – nano złoto

nano złoto

Moja siostra ma dwójkę dzieci. Dzieci te są już duże. Syn moje siostry ma już czternaście lat i jest teraz w trudnym wieku. Córka siostry chodzi do podstawówki i ma dziesięć lat. Syn siostry to mój chrześniak i zawsze gdy ich odwiedzam staram się sprawić mu jakąś niespodziankę.

Nano złoto jest skuteczne

nano złotoOczywiście przy okazji jego siostra także coś ode mnie dostaje. Nie może być przecież tak, że jeśli jest rodzeństwo to tylko jedno dziecko dostaje prezent. Mój chrześniak ma coraz bardziej widoczne problemy z cerą. Po prostu zaczął mu się pojawiać trądzik młodzieńczy. Moja siostra kupowała mu naprawdę różne specyfiki jednak z tego co mówi niewiele pomagają na te jego zmiany. Gdy ostatnio go widziałam muszę stwierdzić, że rzeczywiście dosyć mocno jest widoczny ten trądzik. Koleżanka w pracy powiedziała mi, że jej syn stosuje coś takiego jak nano srebro na skórę twarzy. Takie nanosrebro jest dostępne w różnych preparatach do mycia twarzy i ciała. Jest też srebrna woda, która działa jakby od środka. Stwierdziłam, że kupię mu takie preparaty. Może akurat pomoże mu coś takiego. Ja także gdy byłam w jego wieku miałam podobne problemy i pamiętam jak to był dla mnie ciężki czas. Podobno jest też specjalne mydło, które ma w sobie tanie nano złoto koloidalne i jest jeszcze silniejsze niż te ze srebrem. Takie złoto koloidalne może być tym samym bardziej skuteczne. Postanowiłam zamówić dla niego takie właśnie mydło i żel do mycia twarzy. Mam nadzieję, że to mu coś pomoże z tą walką z trądzikiem. Dziewczyny mają chyba jednak łatwiej gdy mają trądzik. Mogą przecież jakoś go ukryć makijażem czy też odpowiednio ściętymi włosami czy grzywką.

Chłopak nie ma jak tego ukryć. Dlatego też trzeba sprawdzić inne specyfiki jeśli ktoś twierdzi, że są jednak skuteczne. Te preparaty dostałam bez problemu w sklepie zielarskim.