Producent foteli biurowych i centrum budowlane

Wraz z kolegą, który prowadzi hurtownie  wykładzin do biura kupiliśmy budynek, w którym obie nasze firmy miały swoją siedzibę. Pozostałą część budynku powoli  remontowaliśmy i poszukiwaliśmy najemców. Zgłaszało się do nas wiele osób i firm.

Producent foteli i wynajem pomieszczenia

Na początku myśleliśmy by wynajmować każdej firmie, która jest wypłacalna . Dopiero moja żona zwróciła nam uwagę, ze moglibyśmy stworzyć centrum budowlano-wykończeniowe gdzie byłby biura i sklepy. Postanowiła, że ona poszuka potencjalnych najemców kierując się branżą. Na początku obaj byliśmy z kolega sceptyczni. Jakież było nasze zdziwienie gdy po tygodniu na rozmowy przyjechał do nas producent foteli biurowych . Długo wraz z kolegą prowadziliśmy rozmowy i ostatecznie  zawiesiliśmy je na kilka dni, by producent foteli biurowych zastanowił się czy nasza oferta jest dla niego atrakcyjna. Musze przyznać ,że po raz pierwszy moja żona była z nas niezadowolona. Uznała, że poszukała dobrego i stabilnego najemcę a my zbytnio  skomplikowaliśmy i to niepotrzebnie rozmowę. Postanowiła, że w drugiej rozmowie, jeśli ona dojdzie do skutku, ona weźmie udział. Musze przyznać, że to była bardzo dobra decyzja. Moja żona załatwiła z producentem naprawdę bardzo dobrą umowę, o wiele bardziej korzystną niż my z kolegą . Producent podpisał z nami umowę najmu na okres dziesięciu lat. Dodatkowo ustaliliśmy, jedno pomieszczenie będzie wizytówka wszystkich firm  wynajmujących. Także kolega przekaże na cele pomieszczenia wzorcowego wykładziny, producent foteli biurowych przekaże biurka i fotele, my zrobimy aranżację.

W ramach jak będą dochodzić nowi  najemcy ekspozycja będzie czasowo zmieniana, a kosztami utrzymania ekspozycji będą obciążenie wszyscy najemcy. Wspaniały pomysł. Zanim podpisaliśmy stosowne umowy już mieliśmy następnych najemców.