Producent pończoch i jego internetowa strona

producent pończoch

Nazywam się Łukasz i pracuję jako webmaster. Pracę rozpocząłem tuż po studiach w firmie, gdzie odbywałem staż. Jestem bardzo dobrym webmasterem, dlatego firma ta od razu zaoferowała mi zatrudnienie na stałe.

Producent pończoch był zadowolony z efektów pracy

producent pończochProjektuję różne strony internetowe dla klientów z każdej branży. Posiadam ogromne doświadczenie, co jest bardzo cenione przez naszych klientów. Jakiś czas temu do naszego biura zgłosił się właściciel firmy handlowej z prośbą, żebyśmy zaprojektowali dla niego stronę internetową. Podał mi wszystkie niezbędne dane, które są potrzebne do założenia takiej strony internetowej. Zaraz jak ten klient wyszedł z naszego biura to zabrałem się do pracy. Współpracuje on z wieloma producentami i chciał, aby każdy z nich pojawił się na stronie internetowej. W pierwszej zakładce został umieszczony producent rajstop i wskazałem każdy produkt, który znajduje się w sprzedaży. W kolejnej zawarty został producent wytrzymałych pończoch, gdzie również wymieniłem wszystkie dostępne produkty na sprzedaż. W międzyczasie zrobiłem sobie małą przerwę na kawę. Kiedy wróciłem do biura, to został mi producent skarpetek, którego bardzo szybko wprowadziłem. Na koniec został mi producent rajstop dziecięcych i tutaj poświęciłem najwięcej czasu na wprowadzenie wszystkich danych. Było mnóstwo rajstopek dziecięcych, które musiałem podzielić na rozmiary i wzory. Kiedy już skończyłem wprowadzać wszystkie dane to sprawdziłem, czy producent rajstop został poprawnie wprowadzony oraz czy dane są zgodne. Sprawdzony został jeszcze producent pończoch oraz producent skarpetek i już wiedziałem, że wszystkie dane się zgadzają.

Od razu skontaktowałem się naszym klientem i poinformowałem go, że strona została wykonana. Był bardzo zadowolony, że tak szybko wykonaliśmy jego zlecenie.