Profesjonalna wycinka drzew i sprzedaż drewna kominkowego

wycinka drzew

Jak mieszkałem u nas na wsi niedaleko Rybnika to pracowałem w tartaku. Często do wykonania była u nas w lesie wycinka drzew, na którą właściciel zazwyczaj wysyłał mnie.

Dobrze, że współpraca z wycinką drzew się układała

wycinka drzewMam bardzo dużo siły i wycinka drzew idzie mi zawsze sprawnie. Praca mi się podobała i nie była aż tak ciężka, ale mi się marzyło miasto tętniące życiem. Za namową mojego znajomego zdecydowałem się pojechać do Rybnika, by rozejrzeć się za jakimś zatrudnieniem. Dał mi namiary do przedsiębiorcy, który prowadzi sprzedaż drewna kominkowego i zatrudnia pracowników. Drewno kominkowe przerabiałem w tartaku to wiem jak ten proces przebiega. Z moim doświadczeniem to na pewno uda mi się tam dostać pracę. Jak dojechałem do Rybnika to bez problemu trafiłem do tego przedsiębiorcy. Był bardzo miły i pytał jak mi szła profesjonalna wycinka drzew w Knurowie oraz czy miałem w ogóle kontakt z klientem. Potwierdziłem, że w tartaku to nie tylko wycinka drzew należała do moich obowiązków. Również sprzedawałem drewno kominkowe i przyjmowałem zamówienia od klientów. Moja osoba musiała zainteresować tego człowieka, bo zaoferował mi zatrudnienie na okres próbny. Powiedziałem, że nadal jestem pracownikiem tartaku i muszę najpierw złożyć wypowiedzenie u tamtego pracodawcy. Przedsiębiorca zapewnił mnie, że trzyma dla mnie miejsce pracy i jak załatwię wszystkie sprawy to mam do niego się zgłosić. Od razu pojechałem do tartaku, by pogadać z szefem. Chłopaków nie było, bo była kolejna wycinka drzew i mogłem spokojnie pogadać z szefem. Dogadaliśmy się bez problemu i po tygodniu pojechałem do Rybnika do nowej pracy.

Wiem, że sprzedaż drewna kominkowego będzie mi dobrze szła a perspektywa życia w wielkim mieście napędza mnie pozytywnie. Zrobię wszystko, aby się sprawdzić w tej pracy i będą tam ze mnie zadowoleni.