Projektuję stronę internetową dla agencji pracy tymczasowej

agencja pracy tymczasowej

Ostatnio u nas robią remont w Bydgoszczy i jeżdżę do pracy inną trasą niż zazwyczaj. Poznaję dzięki temu inne części miasta, w których tak naprawdę wcześniej nie bywałem. Kiedy w piątek wracałem z pracy to zauważyłem, że na moim osiedlu powstała nowa agencja pracy tymczasowej, która mnie zainteresowała.

Agencja pracy i pomoc z biznesie

agencja pracy tymczasowej Na witrynie wyczytałem, że oferowani są pracownicy ze wschodu, którzy są pracowici i bardzo rzetelni. W biurze siedziała młoda dziewczyna, która wydała mi się bardzo interesująca. Wszedłem do środka, mimo iż nie potrzebowałem pomocy i nie interesowali mnie pracownicy z Ukrainy, zwłaszcza, że nie przyjmuję u nas ludzi do pracy. Z dziewczyną udało mi się załapać bardzo szybko kontakt i dowiedziałem się wielu interesujących rzeczy. Wiem doskonale jak pozyskiwani są tacy pracownicy ze wschodu oraz jakie warunki muszą spełniać, by dostać zatrudnienie w naszym kraju. Kiedy już prawie wychodziłem z tego biura zapytałam, czy ta godna uwagi agencja pracy tymczasowej w Bydgoszczy ma swoją stronę w internecie na co dziewczyna mi odparła, że nie. Od razu zaoferowałem swoją pomoc. Zaprojektuję dla niej stronę internetową a ona w zamian da się zaprosić na kawę. Początkowo była nieco nieufna, ale ostatecznie zgodziła się na moją ofertę. Na chwilę obecną jej agencja pracy tymczasowej ma swoją stronę w internecie i pracownicy z Ukrainy znajdują więcej zatrudnienia. Ja zyskałem nową przyjaciółkę, z którą spędzam dużo czasu i świetnie się dogadujemy. Jej agencja pracy tymczasowej jest czynna dość długo, dlatego często po pracy ją odwiedzam.

Powiedziała, że pracownicy ze wschodu chętniej się do niej zgłaszają a nawet rejestrują się online. Ciągle mi dziękuje za pomoc, ale dla mnie to nic wielkiego. Cieszę się, że mogłem pomóc i wiedzie się jej teraz o wiele lepiej.