Rodzice chcą zabrac moją córkę na mazury

Moja mama zaproponowała, że weźmie moją córkę ze sobą na wakacje. Bardzo się ucieszyłam z tej propozycji. Ja mam urlop w sierpniu ale w lipcu niestety już nie mogę sobie pozwolić na żaden urlop. mama wybiera się z tatą na mazury i chcą swój dwutygodniowy urlop spędzić z moją córką.

Córka jedzie na mazury

Córka jest już duża, chodzi do szkoły i jest bardzo grzeczna. Babcia z dziadkiem są pewni, że córka będzie się dobrze zachowywać i dlatego już nie mogą się doczekać ich wspólnych wakacji. Madzia na pewno będzie trochę za mną tęsknić ale uzgodniłam z mamą, że odwiedzę ich w weekend żeby zobaczyć jak wygląda hotel, w którym będą mieszkać. Mama z tatą co roku wybierają się na mazury. Mają już sprawdzony hotel, w którym miło spędzają czas. W hotelu jest sporo atrakcji dla dzieci a także spa dla dorosłych. Mama powiedziała, że pojada z córką pozwiedzać okoliczne miasta. Mrągowo jest pięknym miastem i córce na pewno się tam spodoba. Madzia jak dowiedziała się o propozycji dziadków to bardzo się ucieszyła. Do wyjazdu zostało jeszcze kilka dni. Córka ma już przygotowaną torbę i powiedziała, że sama spakuje sobie wszystkie rzeczy. Powiedziałam, że jak tylko będzie jej smutno i będzie chciała ze mną porozmawiać to może do mnie dzwonić. Madzia powiedziała, że przy dziadkach nigdy się nie nudzi i na pewno wakacje będą fantastyczne. Cieszę się, że rodzice tak się angażują w wychowywanie mojej córki i tak chętnie spędzają z nią czas.

Minął już tydzień wakacji mojej córki, które spędza na mazurach. Madzia dzwoni do mnie codziennie. Opowiada mi o atrakcjach, które dziadki jej wymyślają. Wczoraj była w Mrągowie. Bardzo jej się spodobało to miasto. Jutro do niej będę jechać ciekawa jestem co będziemy robić. Już nie mogę się doczekać aż zobaczę córkę.

Więcej znajdziesz na http://www.hotelsolar.com.pl