Sklep z najlepszym oświetleniem

oświetlenie led

Od trzech miesięcy pracuję w sklepie z oświetleniem. Moja praca nie jest zbyt skomplikowana, po prostu doradzam ludziom, które rzeczy powinni zakupić i robię tym podobne rzeczy.

Oświetlenie LED jest najlepsze

oświetlenie ledSklep w którym pracuję jest to oficjalny importer oświetlenia led. Ja właśnie takim oświetleniem głównie się zajmuję, ponieważ głównie tego typu oświetlenie mamy w swoim asortymencie. W naszym sklepię muszę przyznać, że ruch jest spory i zawsze jest coś do zrobienia, także nigdy nie można się w sklepie nudzić. Czasami ludzie kupują u nas jakieś rzeczy hurtowo, na przykład zasilacze led i tego typu rzeczy. Często też zdarza się, że sam producent oświetlenia led, a konkretnie jakiś jego przedstawiciel przyjeżdża do naszego sklepu i reklamuje nowe rzeczy, które dopiero wprowadzili na rynek i chcą je sprzedawać w naszym sklepie. Jak już wspomniałem dużo ludzi kupuje rzeczy hurtowo, ale też jest bardzo dużo ludzi, którzy przychodzą do nas do sklepu i kupują pojedyncze rzeczy, takie jak na przykład żarówki led, które są bardzo polecane przez producenta. Każdego klienta, nie ważne czy kupuje jedną rzeczy, czy też kupuje kilka rzeczy traktujemy tak samo. Jak nie ma klientów w sklepie, a takie godziny też się zdarzają, to zawsze trzeba układać, czy poprawiać znajdujący się w sklepie asortyment. Ludzie non stop w sklepie nam przekładają taśmy led i trzeba je praktycznie cały czas poprawiać, żeby sklepowa ekspozycja wyglądała po prostu tak, jak być powinna. Jeżeli się czegoś nie poprawi, to można dostać burę od kierownika. Mamy tutaj właśnie takiego kierownika, który czepia się praktycznie wszystkiego i wszystkich o byle co.

Na początku myślałem, że ta praca nie będzie łatwa, ale to się tylko tak z boku wydawało. Jak zobaczyłem pozory mylą i w takim sklepie na prawdę trzeba ciężko pracować.