Sklepik z ozdobnymi papierami i kopertami bąbelkowymi

koperty bąbelkowe

Wspominałam ostatnio, że jedziemy na wycieczkę na południe Polski. Wycieczka się odbyła i było naprawdę fajnie, ale nie do końca o niej chciałam pisać. W jednym z odwiedzonych miast trafiłam do pewnego, wspaniałego sklepiku o niepowtarzalnej atmosferze i nie mogę o nim zapomnieć.

Koperty bąbelkowe do biura

koperty bąbelkoweCo położę się spać, to moje myśli zaczynają się nakręcać. Marzy mi się zostać właścicielką takiego wyjątkowego sklepiku, w którym na półkach poukładane byłyby cudowne papiery, koperty i inne drobiazgi papiernicze. Ja sama dbałabym o to, by w asortymencie niczego nie zabrakło. Zatrudniłabym miłą ekspedientkę, która nie tylko byłaby uprzejma, ale umiałaby obsłużyć klienta fachowo. Wiedziałaby jakie wymiary ma koperta b5 i nie miałaby problemu z obsłużeniem klienta, którego interesowałaby koperta c6 zamykana w couvertic. W moim sklepiku nie zabrakłoby wyjątkowo pięknych albo drogich i eleganckich papeterii, ale byłyby również dostępne arkusze papieru kolorowego, papieru kredowego, perłowego, satynowanego, fakturowanego, półprzezroczystego i każdego innego dostępnego na rynku. Klient na półkach i w rolach znalazłby wszystko, czego potrzeba do druku zaproszeń, pamiątek, czy do stworzenia własnej, niepowtarzalnej kartki, wizytówki, ale również papier nadający się do składania origami. Papiery i koperty dostępne byłyby we wszystkich kolorach tęczy. Oczywiście nie zabrakłoby również pięknych nożyków do papieru, do których mam słabość. Natomiast w moim wymarzonym sklepiku, nie znalazłyby się zwykłe, biurowe praktyczne koperty bąbelkowe, nie byłoby również artykułów biurowych typu papier do plotera czy też ksero.

To nie byłby sklepik z artykułami biurowymi, tylko sklepik dla ludzi twórczych i artystów. Jego wystrój również byłby wyjątkowy, tak by całość pięknie się prezentowała i robiła takie wrażenie, jak sklep, do którego dotarłam podczas szkolnej wycieczki.