Skrzynie na zabawki

 

Każdy rodzic wie, że dzieci uwielbiają się bawić, a szczególnie wyciągać zabawki. W konsekwencji w całym pokoju jest ich pełno. To oczywiście normalne i to jest prawo dziecka, ale trzeba mu sprawić ciekawe pojemniki na zabawki. 

Czy drewniane skrzynie są dobre na zabawki?

zamykane drewniana skrzynia na zabawkiOd samego urodzenia każda pociecha dostaje mnóstwo zabawek od rodziców, dziadków, czy cioć. W konsekwencji po kilku latach jest ich pokaźna ilość, która trzeba gdzieś schować. Najczęściej kupujemy różnego rodzaju pojemniki, do których maluch może samodzielnie chowa  zabawki. Ciekawe są zamykane drewniana skrzynia na zabawki, która może być w różnej wielkości. Małe pojemniki mogą służyć do przechowywania klocków, lub zabawek o niewielkich gabarytach, natomiast duże zmieszczą się w skrzyniach. Możemy w nich chować przytulanki, czy zabawki w pudełkach. Dostępne na rynku skrzynie mają mnóstwo otworów w bocznych ścianach, przez które nie wyjmiemy  ich zawartości, ale bez otwierania będzie widoczne co znajduje się w środku. Drewniana skrzynka jest najbardziej wytrzymała, ale znajdziemy też wykonane z tworzywa sztucznego. Zamykana klapa posiada zawiasy więc każde dziecko bezpiecznie ja otworzy i zamknie. Plusem plastikowych skrzyń jest fakt, że są lekkie. W sklepach znajdziemy modele skrzyń w wielu kolorach, ale najbardziej popularne są białe, niebieskie i różowe. Skrzynia może mieć cztery mąkę nóżki, albo posiadać kółka, dzięki którym łatwo będzie ją przenieść z miejsca na miejsce. Z pewnością każdy maluch będzie chętnie z niej korzystał.

Skrzynie dla dzieci do przechowywania zabawek, kupimy w większości sklepów z zabawkami, ale najtaniej je kupimy w internecie. Ceny zaczynają się już od sześćdziesięciu złotych za drewniany model. Jest ona świetnym pomysłem na prezent.