Sprzedaż najlepszego sprzętu sportowego

 

Postanowiłem otworzyć kolejny sklep w centrum miasta. Sprzedawałem rowery różnego typu i nawet całkiem nieźle mi szło. Pomysł o nowym sklepie wpadł mi nagle do głowy, ale uznałem, że warto się tym zająć, bo przecież wiązało się to z dodatkowymi pieniędzmi a ja je lubiłem wydawać.

Dużo sprzętu sportowego w nowym sklepie

sprzęt sportowy sklepTym razem jednak postanowiłem otworzyć sklep ze sprzętem sportowym. W pobliżu nikt nie oferował takiego sprzętu i nie miałem właściwie żadnej konkurencji. Warto więc było się tym zająć. Zamierzałem sprowadzić tylko najlepszy sprzęt do sklepu markowych firm, bo nie chciałem sprzedawać jakichś tanich produktów, które nie wiadomo jak długo by wytrzymały. Najwyższej jakości sprzęt sportowy sklep mój miał oferować, ponieważ w pobliżu było wiele siłowni i liczyłem, że ich właściciele będą moimi klientami. Z producentem tego typu sprzętu sportowego udało mi się dość łatwo nawiązać kontakt. Kiedyś na targach handlowych poznałem tego człowieka i postanowiłem kontakt wykorzystać. Produkował on sprzęt sportowy, który używany był przez profesjonalne siłownie i wiedziałem, że to była odpowiednia dla mnie oferta. Nawet doradził mi jaki sprzęt zamówić do swojego sklepu. Ja nie wiedziałem co cieszyło się największym zainteresowaniem i zapewne wybrałbym coś innego. Zatrudniłem dodatkową ekipę, która pomogła mi wnieść sprzęt sportowy do sklepu i umieścić go w wyznaczonych miejscach. Reszta trafiła na magazyn, który posiadał ogromną powierzchnię.

Sprzedaż sprzętu sportowego w moim nowym sklepie była zadowalająca. Oferowałem dużo różnych urządzeń dobrej jakości. Cen nie miałem najniższych, ale za to dawałem trzyletnią gwarancję na zakupiony sprzęt a dla klientów to było najważniejsze. Drugi sklep był jednak dobrym pomysłem.